بیرانوند از پرسپولیس میرود

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت-در شرایطی که علیرضا بیرانوند قرارداد خود را تا 4 سال دیگر با پرسپولیس تمدید کرده بود، پیشنهاد جدی از کشور ترکیه و از یکی از تیم های برتر لیگ ترکیه به او رسید ......

  به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت- در شرایطی که علیرضا بیرانوند قرارداد خود را تا 4 سال دیگر با پرسپولیس تمدید کرده بود، پیشنهاد  جدی از کشور ترکیه و از یکی از تیم های برتر لیگ ترکیه به او رسید. دروازه بان ملی پوش پرسپولیس بلافاصله بعد از رسیدن این پیشنهاد برای رفتن به یک لیگ خارجی انگیزه زیادی پیدا کرد و با مسئولان باشگاه وارد مذاکره شد. با اینکه پیشنهاد کشور ترکیه ای بسیار جدی مطرح شده و نماینده این باشگاه نیز به تهران آمده است، بحث 2 پیشنهاد لالیگایی هم مطرح است. باشگاه های لگانس و دپورتیو لاکرونیا تیم هایی هستند که به وسیله واسطه ها صحبت هایی را با دروازه بان پرسپولیس داشتند تا او سودای لژیونر شدن در سر داشته باشد. باید دید در پایان فصل چقدر این پیشنهادات رنگ واقعیت به خود می گیرد.

شرط مالی باشگاه برای بیرانوند
در گام اول وقتی بیرانوند با مسئولان باشگاه پرسپولیس بر سر میز مذاکره نشست، با مخالفت جدی آنها برای جدایی مواجه شد. سپس بعد از چند جلسه این دروازه بان با طاهری و ترکاشوند، آنها به دلیل داشتن قرارداد 4 ساله با بیرانوند از وی طلب مبلغ هنگفتی را برای صدور رضایت نامه کردند. مبالغی چون 600 تا 700 هزار یورو مطرح شده که در صورت موافقت بیرانوند باید به باشگاه پرسپولیس برسد. البته در مذاکرات صورت گرفته دروازه بان ملی پوش حاضر شده تا 300 هزار یورو پرداخت کند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال