بیرانوند: امیدوارم بازهم روز به روز پیشرفت کنم

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس بعد از کسب جایزه بهترین دروازه‌بان و مرد سال فوتبال ایران در مورد دریافت این جوایز صحبت کرد...

به گزارش مدال، علیرضا بیرانوند در حاشیه مراسم انتخاب برترین‌های فوتبال ایران اظهار داشت: دست تک تک کسانی که حمایتم کردند را می‌بوسم. فکر می‌کنم اولین بار بود که یک دروازه‌بان مرد سال فوتبال ایران می‌شد. با این اتفاق کارم در ادامه سخت شد و انتظارها ده‌ برابر می‌شود. امیدوارم بازهم روز به روز پیشرفت کنم.
وی در مورد اینکه پرسپولیسی‌ها به خاطر تاخیر مراسم ناراحت بودند، گفت:‌هر سال این مراسم قبل از آغاز لیگ برگزار می‌شد اما این بار با تاخیر برگزار شد. فکر می‌کنم به خاطر اینکه اجازه ندادند هواداران به سالن بیایند هیجان مراسم کم و مانند گذشته نبود. ایکاش هواداران حتی شده گزینشی می‌آمدند. در مجموع خوشحالم جایزه را بردم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا تاخیر اذیتتان کرد یا خیر، گفت: به هر حال وقتی قرار است انتخاب شوید باید صبر کنید و اگر حوصله حاضران سر رفته بود به خاطر همین جو کم‌هیجان سالن بود.
بیرانوند در مورد انتخابش گفت: به هر حال این انتخاب نظر سرمربیان، کاپیتان‌ها و فدراسیون فوتبال است. هر کسی که انتخاب شد باید احترام گذاشت. پرسپولیس هر سال 5-4 بازیکن در میان برترین‌ها داشت، اما امسال به 2 رسیده بود. 
دروازه‌بان پرسپولیس در مورد اینکه غیر از شما چه کسی شایسته دریافت این جایزه بود، گفت: تیم‌های مدعی دروازه‌بانان خوبی داشتند، خود من هم عملکردم خوب بود و بیشترین کلین‌شیت را انجام دادم و به فینال آسیا رسیدیم و در لیگ هم قهرمان شدیم. به نظرم پیام نیازمند خوب کار کرد و سید حسین حسینی هم عملکرد قابل قبولی داشت هر چند به خاطر حضور رحمتی کمتر بازی کرد. وحید شیخ ویسی و یکی دو دروازه‌بان دیگر هم عملکردشان خوب بود. به هر حال دروازه‌بانان 50 درصد تیم هستند و مدعیان باید دروازه‌بان خوب داشته باشند.

اخبار مرتبط::

بیرانوند: ای کاش مراسم با حضور هواداران برگزار می‌شد/ ویدیو

تگ ها


علیرضا بیرانوند مراسم برترین های لیگ برتر برترین های لیگ هجدهم پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران علیرضا بیرانوند پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال