بیرانوند: بالاتر از رکورد لذت بالا بردن جام است

علیرضا بیرانوند توانست رکورد 17 ساله فوتبال ایران برای بسته نگه داشتن دروازه را روز گذشته در جریان جدال با فولاد خوزستان بشکند و اکنون با 719 دقیقه جانشین آرمناک پطروسیان شده است ......

 علیرضا بیرانوند توانست رکورد 17 ساله فوتبال ایران برای بسته نگه داشتن دروازه را روز گذشته در جریان جدال با فولاد خوزستان بشکند و اکنون با 719 دقیقه جانشین آرمناک پطروسیان شده است.
گلر شماره یک پرسپولیس که مدعی اصلی شکستن رکورد عدم دریافت گل بود، در نهایت توانست به این مهم دست یابد و در جریان دیدار با فولاد خوزستان از رکورد دروازه‌بانانی مثل علی حسنی صفت، وحید طالب‌لو، فرناندو دخسوس و در نهایت آرمناک پطروسیان که رکورد 17 ساله از خود به جا گذاشته بود عبور کند. نکته جالب اما اظهار بی‌اطلاعی این دروازه‌بان از این اتفاق است و مدعی است طی روزهای اخیر تمام تمرکز خود را روی تمرینات و مسابقه قرار داده بود و روز بعد از بازی با فولاد و از طریق پیام دوستانش متوجه این موضوع شده است:  باور کنید اصلا نمی‌دانستم رکورد دارم یا قرار است رکوردی بزنم. امروز صبح از طریق دوستانم متوجه این موضوع شدم و اصلا هم برایم اهمیتی نداشت. می‌خواهم با پرسپولیس جام را بالای سر ببرم و این رکورد اصلا معنایی ندارد وقتی جام نگیری. بهترین لذت با پرسپولیس بالا بردن جام است.
وی در ادامه گفت: می‌خواهم در تیم ملی بهترین عملکرد را داشته باشم و برای حضوری موفق در جام جهانی تمریناتم را دنبال می‌کنم و روی آن تمرکز کرده‌ام.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال