بیرانوند: با جنگندگی مثال‌زدنی ملی‌پوش موفق می‌شویم

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی در اولین بازی دور برگشت مسابقات مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا، پستی اینستاگرامی را منتشر کرد....

به گزارش "ورزش سه" علیرضا بیرانوند سنگربان تیم ملی فوتبال ایران که امشب با نظر دراگان اسکوچیچ در ترکیب تیم ملی قرار گرفت و دروازه‌اش تهدید جدی از سوی مهاجمان هنگ‌کنگی نشد و روی یک بدشانسی و البته یارگیری اشتباه در خط دفاعی، توپ قوس برداشت و به زیر طاق دروازه تیم ملی رفت، پس از پایان بازی در پستی اینستاگرامی ابراز امیدواری به صعود تیم ملی کرد.

بیرانوند که امشب در ثبت ۲۵مین کلین‌شیت خود در پیراهن تیم ملی ایران ناکام بود، برای سومین بازی متوالی در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره آسیا، نتوانست دروازه خود را بسته نگه دارد و حالا امیدوار است در جدال حیثیتی و سرنوشت‌ساز مقابل بحرین بتواند به طلسم خود پایان دهد و دروازه‌اش در مقابل حملات بحرینی‌ها بسته بماند.

سنگربان شماره یک تیم ملی در پست اینستاگرامی خود، با اشاره به سخت بودن برداشتن گام اول در مسابقات مختلف این‌طور نوشت: گام اول همیشه سخته و خوشبختانه با پیروزی سپری شد، بی‌شک با دعای شما مردم عزیز و با جنگندگی مثال‌زدنی تک تک بازیکنان در بازیهای آینده نیز موفق خواهیم شد. 

تگ ها


تیم ملی ایران علیرضا بیرانوند