بیرانوند با نساجی به 50 کلین‌شیت می‌رسد؟

دروازهبان اول سرخها به زودی میتواند به یک رکورد جالب توجه در پرسپولیس دست خواهد یابد ......

دروازه‌بان اول سرخ‌ها به زودی می‌تواند به یک رکورد جالب توجه در پرسپولیس دست خواهد یابد.
به گزارش خبرنگار مدال، علیرضا بیرانوند پس از 2 هفته نیمکت‌نشینی، از هفته سوم لیگ برتر به ترکیب پرسپولیس بازگشت و جایگاه ثابت خود در ترکیب این تیم را پس گرفت. بیرانوند که سومین فصل حضور خود در پرسپولیس را تجربه می‌کند طی 2 فصل اخیر همراه با پرسپولیس قهرمانی لیگ را تجربه کرده و عنوان بهترین دروازه‌بان فصل را نیز به خود اختصاص داده است.
طی مدت حضور خود در پرسپولیس، بیرانوند در 52 بازی لیگ برای این تیم به میدان رفته و طی این مدت تنها 23 گل دریافت کرده تا به طور میانگین 0.44 گل خورده در هر بازی برای وی به ثبت رسیده باشد. وی همچنین طی این مدت 35 کلین‌شیت نیز داشته و در دو سوم بازی‌های خود با پیراهن پرسپولیس در لیگ کلین‌شیت کرده است. علاوه بر این این دروازه‌بان اهل خرم‌آباد در 4 بازی حام حذفی و سوپرکاپ نیز با پیراهن پرسپولیس 2 گل خورده و 2 کلین‌شیت داشته و در لیگ قهرمانان نیز در مجموع 20 بار با پیراهن پرسپولیس به میدان رفته و 24 گل خورده و 9 کلین‌شیت نیز به ثبت رسانده است.
دیدار هفته سوم سرخ‌ها با استقلال خوزستان، بازی شماره 76 بیرانوند در پرسپولیس در تمام رقابت‌ها بود که وی با بسته نگه داشتن دروازه خود در این دیدار، چهل و ششمین کلین‌شیت خود را در این بازی به ثبت رساند. با توجه به برنامه بازی‌های پرسپولیس (2 بازی پیش رو در لیگ، بازی رفت با الدوحیل در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و بازی هفته هفته ششم سرخ‌ها با نساجی که طبق برنامه پس از اردوی تیم ملی و پیش از بازی برگشت با الدوحیل برگزار می‌شود) بیرانوند به شرط حضور در ترکیب اصلی می‌تواند با 4 کلین‌شیت متوالی در بازی‌های پیش‌روی سرخ‌ها، در هشتادمین بازی خود با پیراهن پرسپولیس در بازی با نساجی به رکورد 50 کلین‌شیت با پیراهن این تیم دست یابد.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال