بیرانوند بوژیدار را کنار زد

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس برای بازی کردن در ترکیب این تیم بی تابی می کند و اکنون بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت خود را مهیای حضور در ترکیب اصلی کرده است ......

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس برای بازی کردن در ترکیب این تیم بی تابی می کند و اکنون بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت خود را مهیای حضور در ترکیب اصلی کرده است ...
دروازه بان ملی پوش پرسپولیس برای بازی کردن در ترکیب این تیم بی تابی می کند و اکنون بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت خود را مهیای حضور در ترکیب اصلی کرده است.
به گزارش  مدال به نقل از  "ورزش سه"، علیرضا بیرانوند که در پایان دیدار برابر استقلال خوزستان دچار شکستگی از ناحیه دست شده بود، اکنون با پایان دوران مصدومیت خود را مهیای دیدار این هفته برابر سیاه جامگان می کند تا کارگردان جشن قهرمانی نیم فصل این تیم باشد.
 
بیرانوند که علیرغم دوری چند هفته ای از ترکیب پرسپولیس همچنان از نظر آماری بهترین گلر لیگ در بسته نگه داشتن دروازه اش محسوب می شود به دنبال این است تا در دیدار برابر سیاه جامگان به آمار خود بیفزاید.
 
او اکنون توانسته نظر کادرپزشکی و فنی را برای حضور در ترکیب اصلی را به دست آورد و  البته همچنان می توان بوژیدار رادوشوویچ را رقیبی سرسخت برای او متصور بود. بیرانوند اکنون با علم اینکه نباید اشتباهی درون دروازه مرتکب شود به دنبال بهبود آمار خود در بسته نگه داشتن دروازه اش است و باید دید سیاه جامگان موفق به تهدید او خواهند شد یا خیر.