بیرانوند خطاب به رضاییان: با هم قهرمانی آسیا را جشن می گیریم

مدافع ملی پوش سابق پرسپولیس در گفتگویی با هم‌تیمی خود در تیم ملی درباره برخی اتفاقات دوره جدایی‌اش از جمع سرخپوشان صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در روزهای تعطیلی فوتبال بهترین فرصت نصیب بازیکنان شده تا در فضای مجازی حضور پررنگ‌تری داشته باشند. شب گذشته نیز علیرضا بیرانوند در صفحه شخصی خود با رامین رضاییان به گفتگو پرداخت. بخشی از این گفتگوی دو نفره و جذاب مربوط به جدایی مدافع سابق سرخپوشان بود که بعد از مشکلاتی که با برانکو داشت نتوانست تا پایان فصل در کنار این تیم باشد و جشن قهرمانی را برپا کند.


بیرانوند که سر صحبت را در این رابطه باز کرده بود، با این واکنش رضاییان مواجه شد: دوست داشتن پرسپولیس از طرف من لب و دهنی نیست و از ته قلبم است. من هیچ وقت راه اشتباه نرفتم و همه چیز دلی بود. رابطه ام اینقدر با هواداران خوب بود که وقتی جدا شدم چیزی به دل نگرفتم. روز سخت نداشتم چرا که رابطه ام با هواداران خوب بود. نوع جدا شدن تو (بیرانوند) خوب است و تو فرصت داری که صحبت کنی. ناراحت کردن کسانی که دوست شان دارید اصلا خوب نیست.

بیرانوند در بخش دیگری از صحبت‌ها به ماجرای مشکلات برانکو و رامین رضاییان اشاره کرد و مدعی شد هر کس دیگری جای این بازیکن بود از فرصت برای صحبت و دفاع از خود سود می‌برد: هر کس به جای تو بود در هر برنامه تلویزیونی حرف های دلش را می‌زد.

رضاییان در واکنش به این مساله گفت: چند بار شده خودت در پرسپولیس جر و بحث کردی. ما یک خانواده هستیم و این مسائل پیش می آید. اما من اینقدر روزهای خوب در پرسپولیس داشتم که آن مسائل تاثیری روی من نداشت و خوبی‌های هواداران و همراهی آنها بیشتر بود.

گلر شماره یک پرسپولیس که در آستانه جدایی از این تیم و حضور در لیگ بلژیک قرار دارد، با ابراز امیدواری برای حضور دوباره بهمراه رضاییان در این تیم، از آرزویش برای دستیابی به قهرمانی صحبت کرد که با این واکنش رضاییان مواجه شد: ان شاالله با خودت.


بیرانوند لایو اینستاگرامی خود را با این جملات به پایان رساند و گفت: آرزوی من این است که با هم قهرمان آسیا شویم. تو حتی قهرمان شدی اما جام نگرفتی. چون نتوانستی جشن بگیری الان باید قبول کنی قهرمانی آسیا را با هم جشن خواهیم گرفت.

مدافع ایرانی الشحانیه نیز با تایید حرف‌های هم‌تیمی‌اش در تیم ملی در پایان گفت: بله، امیدوارم این اتفاق بیفتد و البته در حال حاضر که حال همه دنیا خوب نیست امیدوارم مردم سرزمینم همیشه خوب و سلامت باشند.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس و یک تابستان جنجالی و پرخبر

خداحافظی با احمدرضا عابدزاده؛ تلخ و دور از تصور!

 

 

تگ ها


الشحانیه علیرضا بیرانوند پرسپولیس تهران رامین رضاییان فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال