بیرانوند در آستانه شکستن رکورد حجازی و عابدزاده

علیرضا بیرانوند تاکنون ۴ کلین شیت در دربی داشته و حالا امیدوار است با بسته نگه داشتن دروازه اش، به رکورد ناصر حجازی برسد....

علیرضا بیرانوند تاکنون ۴ کلین شیت در دربی داشته و حالا امیدوار است با بسته نگه داشتن دروازه اش، به رکورد ناصر حجازی برسد.

به گزارش مدال،علیرضا بیرانوند محرومیت یک جلسه‌ای خود را پشت سر گذاشت و حالا آماده دیدار مقابل استقلال است. بیرانوند این فصل تنها یک بار در دروازه پرسپولیس قرار گرفت اما نتوانست دروازه اش را بسته نگه دارد و حالا امیدوار است در بازی دربی به زمین برگردد و نمایش های درخشانش را تکرار کند.

او از لیگ شانزدهم تا حالا، در تمام شهرآوردها به میدان رفته و توانسته ۴ کلین شیت نیز ثبت کند. در جدول کلیت شیت ها بیرانوند در کنار هادی طاووسی و نیلسون کوریا قرار دارد، البته این دو با یک بازی کمتر نسبت به علی بیرو، این رکورد را ثبت کردند.

حال در صورتی که بیرانوند در بازی روز یکشنبه دروازه تیمش را بسته نگه دارد، به رکورد ناصر حجازی می‌رسد که در ۱۶ بازی پنج بار کلین شیت کرد. همچنین وحید قلیچ نیز در ۵ بازی دربی هیچ گلی نخورد.نکته جالب اینجاست که بیرانوند در صورتی که در دربی 90 دروازه اش را بسته نگه دارد رکورد وحید قلیج،احمدرضا عابدزاده و نیلسون را هم خواهد شکست.

گفتنی است احمدرضا عابدزاده با 8 بازی در شهرآورد 5 کلین شیت را برای خود به ثبت رسانده و وحید قلیچ، دروازه بان پیشکسوت پرسپولیس و نیلسون نیز به ترتیب در 9 و 5 شهرآورد 5 کلین شیث را در کارنامه دارند.

در صدر جدول کلین شیت های دربی مهدی رحمتی حضور دارد که در ۹ بازی دروازه اش را بسته نگه داشت. اکنون بیرانوند ۵ کلین شیت تا آمار رحمتی فاصله دارد.

 

۱. رحمتی: ۹ کلین شیت
۲. عابدزاده: ۸ کلین شیت
۳. وحید قلیچ و ناصر حجازی: ۵ کلین شیت
۴. علیرضا بیرانوند، هادی طاووسی و نیلسون: ۴ کلین شیت

بیشترببینید:

بیرانوند: بازیکن 26 ساله و خداحافظی؟ خنده‌دار است!/ ویدیو

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران بیرانوند و شکستن رکورد حجازی و عابدزاده دربی 90 فوتبال