بیرانوند در ۹ روز به اندازه ۲۱ بازی فصل قبل گل خورد!

بیرانوندی که فصل قبل در ۲۱ بازی اول پرسپولیس فقط ۸ گل خورده بود، حالا در ۹ روز هفت گل خورده است ......

بیرانوندی که فصل قبل در ۲۱ بازی اول پرسپولیس فقط ۸ گل خورده بود، حالا در ۹ روز هفت گل خورده است.

به گزارش مدال و به نقل از وبسایت نود، پرسپولیس در ۹ روز، سه مسابقه برگزار کرد. دیدارهایی که هم صدرجدول لیگ را از پرسپولیس گرفت و هم این تیم را در آستانه حذف از نیمه نهایی آسیایی پیش برد. پرسپولیس از پیکان باخت، در اصفهان با دریافت دو گل به تساوی رضایت داد، مقابل الهلال هم تحقیر شد. در هر سه بازی رد پای علیرضا بیرانوند دیده شد.

بیرانوند در این سه مسابقه، هفت بار دروازه اش باز شد. ابتدا روی یک ضربه ایستگاهی از مرتضی آقاخان گل خورد و پرسپولیس آن مسابقه را روی اشتباه بیرانوند به پیکان باخت. سپس نوبت به ال کلاسیکوی فوتبال ایران رسید. پرسپولیس دو بار در اصفهان از سپاهان پیش افتاد. ولی هر بار با اشتباهات بیرانوند دروازه اش باز شد و در نهایت بازی با تساوی دو گله به پایان رسید. بازی بعدی پرسپولیس مقابل الهلال بود. دیداری که چهار بار دروازه این تیم باز شد تا جای هیچ صحبتی را باقی نگذارد. و این گونه بود که بیرانوند در سه مسابقه، ۷ گل دریافت کرد! در سال منتهی به جام جهانی، تعداد گل های خورده بیرانوند با افزایش چشمگیری مواجه شده است.

در حالی که علیرضا بیرانوند فصل گذشته در ۲۱ مسابقه ابتدایی پرسپولیس، فقط ۸ گل خورده بود. اما حالا در سه بازی و گذشت ۹ روز، ۷ گل خورده است.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال