بیرانوند: دوست دارم در جشن قهرمانی پرسپولیس باشم

سنگربان تیم ملی فوتبال ایران سرانجام پس از کش و قوس های فراوان بامداد امروز راهی بلژیک شد تا در تست های پزشکی و سپس تمرینات تیم جدید آنتورپ شرکت کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از دو بار حضور نافرجام علیرضا بیرانوند سنگربان تیم ملی و پرسپولیس در فرودگاه امام خمینی برای خروج از ایران به مقصد بلژیک و حضور در تمرینات تیم جدید خود، سرانجام امروز وی راهی بلژیک شد؛ او پیش از سفر در آخرین گفتگوی خود در ایران با خبرنگار ما، حس خود پس از جدایی از پرسپولیس با کسب سه جام قهرمانی و بیش از ۱۰۰ کلین شیت را اینطور توضیح داد: بعد از شرایط سخت و روزهایی که گذراندم که دو بار قصد رفتن داشتم، یکبار به دلیل پروتکل های بهداشتی کرونا و یکبار به دلیل نداشتن خروجی از سفر به بلژیک منع شدم که بسیار این مسئله من را ناراحت کرد؛ پس از آنکه از حضور در تمرین پرسپولیس هم منع شدم، خیلی اذیت شدم و دوست داشتم زودتر ایران را ترک کنم چرا که دوری از پرسپولیس بسیار سخت است.

بیرانوند درباره نگرانی از تکرار اتفاقات قبلی گفت: تا سوار هواپیما نشوم مطمئن نمیشوم که مشکلات حل شده و قرار است سرانجام به سوی بلژیک بروم. (باخنده)

او درباره تیم پرسپولیس هم افزود: دلم برای بازیکنان، هواداران و تیمم تنگ می‌شود چرا که در این چهار سال حضورم، برایم سنگ تمام گذاشتند؛ بیش از ۱۰۰ کلین شیت من ثمره آن انرژی است که از حمایت هواداران گرفتم. الان هم که در حال ترک ایران هستم، امیدوارم بتوانم در تیم جدیدم بدرخشم و افتخارآفرین برای مردم ایران و هواداران پرسپولیس باشم.

سنگربان جدید تیم آنتورپ درباره اینکه به جشن قهرمانی پرسپولیس برخواهد گشت یا خیر، گفت: خیلی دوست دارم در جشن قهرمانی این فصل باشم و زحمت کشیدم برای این قهرمانی اما این مسئله به تعامل باشگاه پرسپولیس با آنتورپ بر می‌گردد و امیدوارم با دعوتنامه در کنار جشن قهرمانی باشم؛ امیدوارم در ۶ دیدار آینده هم بازیکنان تیم موفق باشند و بتواند هم در لیگ قهرمان شوند و هم در جام حذفی نیز رقبا را از پیش بردارند.

علیرضا بیرانوند در پاسخ به اینکه آیا به ترانسفر به باشگاه بهتری هم در سالهای آینده فکر می‌کند، توضیح داد: قطعا همین مسئله در ذهن من است چرا که من در ایران خیلی زحمت می‌کشیدم و می‌توانستم دو سال پیش از پرسپولیس جدا شوم اما پنجره نقل و انتقالاتی بسته بود و من ماندم؛ یکی از آرزوهای من قهرمانی در آسیا با پرسپولیس بود که متاسفانه نشد. من قول حضور ۱۰ ساله در تیم داده بودم، چهار سال درخشان را گذراندم و فکر می‌کنم خواست خود هواداران هم بود که من برای پیشرفت به اروپا بروم و الان هم امید من این است که بتوانم دل آنها را به دست بیاورم و آنها را از موفقیت های به دست آمده جدید شاد کنم. رفتن من به بلژیک در واقع به عنوان قلب اروپا، برای این است که بتوانم به تیم های بزرگ‌تر نیز برسم.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس بدون جشن قهرمانی، جام می‌گیرد؟

پرسپولیس - فولاد؛ به یاد عجیب‌ترین گل به خودی تاریخ

 

 

تگ ها


علیرضا بیرانوند پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال