بیرانوند: دوست ندارم برای دریافت چهار دستکش طلا شخصیتم را از دست بدهم

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تلاش می کنم تا باز هم پیشرفت کنم و دستکش سال آسیا را به خودم اختصاص بدهم....

به گزارش مدال، علیرضا بیرانوند در خصوص انتخابش به عنوان برترین دروازه‌بان لیگ هجدهم اظهار داشت: انتخاب من به عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال ایران، کارم را سخت‌تر از گذشته می‌کند و به طور حتم انتظارات از من خیلی بیشتر خواهد شد. امیدوارم بتوانم روز به روز پیشرفت کنم. فکر کنم دریافت تندیس بهترین دروازه‌بان در کنار تندیس بهترین بازیکن سال در زندگی ورزشی‌ام ماندگار خواهد شد.
وی در خصوص اینکه برای چندمین بار به عنوان برترین دروازه‌بان انتخاب شد، گفت: در پنج سالی که فوتبال حرفه‌ای را دنبال می‎کنم، چهارمین دستکش طلایی را دریافت کردم. تنها ناراحتی من این بود که در برهه‌ای از زمان در تیم نفت تهران با علیرضا منصوریان دچار جر و بحث شدم و همین امر باعث شد حدود ۱۰ تا ۱۵ بازی آن فصل را از دست بدهم و نتوانم جزو نامزد‌های برترین دروازه‌بان‌ها قرار بگیرم. اگر این اتفاق رخ نمی‌داد، می‌توانستم جایزه آن سال را هم دریافت کنم.
دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: دیگر به دنبال رکورد زدن در لیگ ایران نیستم و نیازی ندارم برای به دست آوردن رکورد‌های جدید در ایران تلاش کنم. برای اولین‌بار است که در تاریخ فوتبال کشورمان یک دروازه‌بان به عنوان مرد سال فوتبال انتخاب می‌شود. در سال گذشته، زمزمه‌هایی شده بود مبنی بر اینکه قرار است جزو کاندیدا‌های نهایی برترین بازیکنان آسیا باشم که این اتفاق رخ نداد.
بیرانوند در ادامه گفت: خیلی خوشحالم برترین بازیکن و برترین دروازه‌بان لیگ هجدهم شدم و به دنبال این هدف هستم تا روزبه‌روز پیشرفت کنم و صاحب دستکش طلایی کنفدراسیون فوتبال آسیا شوم.
وی در پاسخ به این سوال که اگر به عقب و زمانی قبل از دریافت چهار دستکش طلا بازگردیم، نسبت به گذشته چه تفاوتی کرده است، گفت: از لحاظ شخصیتی همان اخلاق و شوخ طبعی را دارم و هیچ فرقی نکرده‌ام. دوست ندارم برای دریافت چهار دستکش طلا شخصیتم را از دست بدهم. همان علیرضایی که در گذشته بودم، الان هم هستم. شاید از لحاظ حرفه‌ای به دنبال پیشرفت‎های بیشتری باشم.

اخبار مرتبط:

ویدیوی ویژه مدال از علیرضا بیرانوند مرد سال فوتبال ایران

بیرانوند: امیدوارم بازهم روز به روز پیشرفت کنم

بیرانوند: ای کاش مراسم با حضور هواداران برگزار می‌شد/ ویدیو

 

تگ ها


علیرضا بیرانوند بیرانوند مرد سال فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال