بیرانوند:شاید از ناراحتی گل خوردن بازنده می‌شدیم!

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران، گفت:‌ خدا را شکر در بازی اول توانستیم گام اول را محکم برداریم....

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران، گفت:‌ خدا را شکر در بازی اول توانستیم گام اول را محکم برداریم.

به گزارش مدال،‌ علیرضا بیرانوند بعد از پیروزی 5 بر صفر تیم ملی مقابل یمن، گفت: بازی خیلی خوبی بود و توانستیم گام اول را محکم برداریم. از الان روی بازی با ویتنام تمرکز می‌کنیم.

وی در مورد اینکه اگر بخواهد یک جمله بعد از بازی با یمن بگوید آن جمله چیست، اظهار داشت: این برد مبارک همه مردم ایران و هموطنانم باشد.

دروازه‌بان تیم ملی در مورد شروع پر قدرت ایران در جام ملت‌ها و رویارویی در دیدار دوم مقابل ویتنام، تصریح کرد:بدون شک بازی سختی در پیش داشتیم.در اوایل مسابقه یمن بسیار محکم بازی می‌کرد. تیم‌هایی مثل اردن که توانستند استرالیا را شکست بدهند یا دیدارهایی مثل مسابقه بین فلسطین‌ و سوریه باعث می‌شوند تیمی مثل یمن روحیه پیدا کند و این تفکر در بازیکنان آنها ایجاد شود که آنها هم می‌توانند نتایج خوبی بگیرند.این ترس را در اوایل بازی داشتم و به نظر می‌رسید این اتفاق در حال رقم خوردن است اما در نهایت توانستیم برنده شویم و گام اول را محکم برداریم.

وی در ادامه تأکید کرد:‌زمانی برای خوشحالی نداریم فاصله بازی‌ها بسیار کم است. باید به سرعت ریکاوری کنیم و برای بازی با ویتنام آماده شویم.

بیرانوند در مورد اینکه در این بازی کلین‌شیت کرد و آیا او مثل لیگ قهرمانان آسیا به دنبال ثبت رکوردی مناسب در این رابطه است، گفت: تمرکز رسانه‌ها روی تیم ایران و من کارم را سخت‌تر کرده و باید بیشتر تلاش کنم تا گلی دریافت نکنم. گل نخوردن از خط حمله تا خط دفاع شروع می‌شود. باور کنید اگر یک گل می‌خوردیم بازیکنان تیم ما آنقدر ناراحت می‌شدند که شاید یک بر صفر بازنده می‌شدیم. تیم ما به شکلی تشکیل شده که این تفکر را داریم که گل دریافت نکنیم و گل نخوردن قطعا باعث گل زدن ما و کسب پیروزی می‌شود.

تگ ها


فوتبال