بیرانوند کتک خورد، عزت‌اللهی کشتی‌گیر شد

تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در زمین اصلی ورزشگاه آزادی و زیر نظر کارلوس کیر وش برگزار شد ......

تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در زمین اصلی ورزشگاه آزادی و زیر نظر کارلوس کی‌ر وش برگزار شد.

تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۰ صبح امروز در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی و جهت آماده‌سازی برای دیدار دوستانه مقابل ازبکستان برنامه‌های تاکتیکی‌اش را پیگیری کرد.

تمرین امروز ملی‌پوشان حواشی داشت که در زیر می‌خوانید:

* پیش از شروع تمرین دو بازیکن تیم ملی به نام دژاگه و امیر عابدزاده با خبرنگاران صحبت کردند و استارت تمرین امروز باعث شد تا جهانبخش نتواند پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشد.

* درحالی‌که طی هفته‌های اخیر قرارداد شرکت آل‌اشپورت با فدراسیون فوتبال برای تأمین البسه تیم ملی نهایی شده بود و این خبر در سایت فدراسیون هم درج شد اما ملی‌پوشان همچنان با لباس آدیداس تمرین می‌کنند. روز گذشته سه بازیکن تیم ملی با لباس حامی جدید در کنفرانس خبری حاضر شدند ولی امروز تمامی بازیکنان با البسه آدیداس تمرین کردند، ضمن اینکه سرمربی تیم ملی هم این‌بار با لباس ورزشی و متحد‌الشکل با دیگر اعضای کادر فنی به محل تمرین آمد اما خبری از پوشیدن پیراهن آل‌اشپورت توسط وی هم نبود. ظاهراً هنوز اختلافاتی در این زمینه بین کی‌روش و مسئولان فدراسیون فوتبال وجود دارد.

*آرین قاسمی مترجم کی روش بر خلاف روز گذشته در تمرین امروز ملی پوشان حضور داشت.

* سردار آزمون همچنان در تمرین تیم ملی غایب است، رشید مظاهری به دلیل مشکلات خانوادگی از اردو انصراف داده، کاوه رضایی و خانزاده هم مصدوم هستند و سامان قدوس نیز امروز عصر یا فردا خود را به کادر فنی معرفی خواهد کرد.

* روزبه چشمی ظاهراً با آسیب‌دیدگی جدیدی مواجه شده که همین موضوع باعث شد وی امروز به صورت اختصاصی تمرین کند.

* هنگامی‌که تمرین ملی‌پوشان آغاز نشده و آنها مشغول انجام کارهای کششی بودند صحنه‌های جالبی رقم خورد. شوخی ملی‌پوشان به شکل‌های مختلف به تصویر کشیده شد و جالب اینجا بود که علیرضا بیرانوند در یک صحنه از مرتضی پوعلی‌گنجی و مهدی طارمی کتک خورد و آنها با زدن ضربه به دروازه‌بان تیم ملی با او شوخی می‌کردند. همچنین در ادامه سعید عزت‌اللهی مشغول کشتی گرفتن با مهدی طارمی شد و ملی‌پوشان این‌گونه تمرینات خود را آغاز کردند.

* در ابتدای تمرین امروز بازیکنان در گروه‌های دو نفره بدن‌های خود را گرم کرده و بعد از چند دقیقه کار تاکتیکی ملی‌پوشان آغاز شد. در همین ابتدای تمرین سرمربی پرتغالی تیم ملی بازیکنان را دورهم جمع کرد و با آنها برای دقایقی به گفت‌وگو پرداخت، سپس وی بازیکنان را در اختیار مک‌درموت قرار داد تا آنها کارهای تاکتیکی را برگزار کنند.

* مرحله بعدی تمرین به فوتبال درون‌تیمی اختصاص داشت که خود کی‌روش با چهره‌ای متفاوت و بسیار جدی درحالی‌که دست به کمر داشت فوتبال تاکتیکی ملی‌پوشان را نظاره کرد. در ترکیب تیم آبی امیر عابدزاده، صادق محرمی، پژمان منتظری، سید مجید حسینی، احسان حاج‌صفی، امید ابراهیمی، علیرضا جهانبخش، مسعود شجاعی، علی کریمی، علی قلیزاده و کریم انصاری‌فر حضور داشتند. همچنین در ترکیب تیم سفید سیدحسین حسینی (علیرضا بیرانوند نیمه دوم)، میلاد محمدی، آرمین سهرابیان، ووریا غفوری، وحید امیری، سعید عزت‌اللهی، اشکان دژاگه، مهدی ترابی، مرتضی پورعلی گنجی، رامین رضائیان و مهدی طارمی به میدان رفتند. جدیت در این مسابقه کاملاً نمایان بود و بازیکنان تیم ملی مرتب با یکدیگر بر سر گرفتن توپ و ارسال پاس‌های‌ به‌موقع صحبت می‌کردند. در یک صحنه علیرضا جهانبخش برای دریافت توپ پایش به صورت مرتضی پورعلی‌گنجی خورد که البته آسیب جدی به مدافع تیم ملی نرسید و وی به بازی ادامه داد.

تمرین ملی‌پوشان امروز در زیر آفتاب سوزان ورزشگاه آزادی برگزار شد و بازیکنان تیم ملی بعد از پایان تمرین راهی اردوی خود خواهند شد.

تیم ملی فوتبال ایران روز هجدهم شهریور ماه تهران را به مقصد ازبکستان ترک خواهد کرد و روز بیستم همین ماه در تاشکند در دیداری دوستانه به مصاف ازبکستان خواهد رفت.

تگ ها


فوتبال