بیرین: شاید در این تابستان راهی بارسا شوم

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، کاتالان ها به دنبال جذب یک مدافع راست مطمئن هستند ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، کاتالان ها به دنبال جذب یک مدافع راست مطمئن هستند. در این مدت چندین بازیکن جذب آبی اناری ها شده اند ولی نتوانستند کارایی مثل دنی آلوس برای آنها داشته باشند. بیرین که سابقه حضور در تیم های پایه بارسلونا را دارد، از اهداف اصلی آبی اناری هاست و مدافع اسپانیایی نیز مایل به بازگشت است.

او گفت:" هیچگاه معلوم نیست که چه اتفاقی رخ خواهد داد ولی من قرارداد دارم و پس از پشت سر گذاشتن یورو زیر 21 سال و تعطیلات باید به آرسنال بازگردم. واقعیت این است که هر بازیکنی دوست دارد در چمپیونزلیگ بازی کند، مخصوصا اینکه من در دو سال اخیر در آن حضور داشته ام. به عنوان یک تیم نتوانستیم صعودمان را قطعی کنیم و این هدفی است که فصل بعد روی آن کار خواهیم کرد ولی به عنوان یک بازیکن، تاکید می کنم که این رقابت ها، رقابت های مهمی است.

خیلی فوق العاده است که باشگاهی مثل بارسا به دنبال جذب شما باشد، باشگاهی که در آن بزرگ شده ام. در حال حاضر چیزی نمی دانم. من بازیکن آرسنال هستم ولی هر چیزی ممکن است رخ دهد.

زندگی در لندن عالی بوده، خانواده من در این شهر جا افتاده اند، هر چند که به دلایل خانوادگی باید به بارسلونا بازگردیم. این روزها برایم سخت تر می گذرد زیرا من خانواده دارم، به آنها وابستگی زیادی دارم و زندگی برایم بدون آنها چالش بزرگی خواهد بود. خیلی اتفاقات ممکن است در این تابستان رخ دهد."

 

تگ ها


اخبار روز آرسنال فوتبال