بیشتر از همه برای صعود خیبر انگیزه دارم/ تیم رقابتی را خواهم ساخت

خرم‌آباد- سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد با تاکید بر اینکه بیشتر از همه انگیزه این را دارم تیمم به لیگ یک برود، گفت: فوتبالی را تیم خیبر بازی خواهد کرد که تماشاگران لذت ببرند....

به گزارش خبرنگار مهر، امید روانخواه امروز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه لرستان با اشاره به اینکه پر اهمیت بودن و پر هوادار بودن تیم در این خطه برای انتخاب سرمربی گری تیم خیبر خرم آباد تأثیر گذار بوده است، اظهار داشت: برای حرفه خودم خیلی زحمت و سختی کشیده‌ام و دوست دارم امروز چالش جدیدی در زندگی خود داشته باشم و آن هم موفقیت تیم فوتبال خیبر خرم آباد باشد.

وی با بیان اینکه من به عنوان سرمربی برنامه و اهدافی دارم، اگر من اینجا قرار دارم به خاطر پروژه و اهدافی است که توسط باشگاه تعریف شده است، تصریح کرد: تیم خیبر خرم آباد با قدمتی که دارد سال‌های زیادی را در سطح پایین فوتبال ایران طی کرده که به خاطر نبود شرایط مالی پایدار بوده است، امروز شخصی با درآمد پایدار و انگیزه در رأس مالکیت باشگاه آمده است.

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد با تاکید بر اینکه فکر می‌کنم اتفاقات مثبتی بیفتد، افزود: سال‌ها خیبر در لیگ دو یا یک فعالیت داشته و با این همه هوادار جایش در سطح بالای فوتبال خالی بوده است، باید بتوانیم فوتبال پایه خرم آباد را از این شرایط بیرون بیاوریم، بتوانیم رده‌های پایه‌ای را بیاوریم، مدارس فوتبال را سر و شکل بدهیم.

روانخواه با اشاره به اینکه نسبت به استان‌های دیگر استعدادهای خرم آباد مظلوم واقع شده است و باید در سطح بالاتری رقابت کنند، گفت: اهل شو آف نیستم، اهل اینکه بخواهم حرف نا به جایی را در حرفه خودم بزنم نیستم، فوتبالی را تیم خیبر بازی خواهد کرد که تماشاگران لذت ببرند و تبدیل به نتیجه شود.

وی یادآور شد: اگر اینجا حضور دارم بیشتر از تمام مردم خرم آباد انگیزه این را دارم تیمم به لیگ یک برود، حتی اگر احساس کنم یک موضوعی باعث شود نتیجه بهتری بگیریم از آن نمی‌گذرم.

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد با بیان اینکه هدفم این است تیمی ببندم که بازیکن‌ها آنقدر انگیزه داشته باشند که کار ما راحت شود، تصریح کرد: یکسری بازیکن بومی داریم که سال گذشته نقش بیشتری در تیم داشته‌اند و الان توقع داشتم با حضور من بهتر همکاری کنند، اما برخی سودای جدایی و رفتن دارند، انتظار این است بمانند و بیشتر کمک کنند.

روانخواه با تاکید بر اینکه بازیکن بوده که لیگ برتر پیشنهاد داشته و او را راضی کرده‌ایم بیاید در خیبر بازی کند، اما بازیکنان بومی هستند که به سختی داریم تلاش می‌کنیم که در شهر و تیم خودش بماند، افزود: در آخر این قول را می‌دهم که چه بومی چه غیر بومی تیمی را ببندم که خودتان بعد از اولین و دومین بازی تیم را تحسین کنید.

وی خاطرنشان کرد: زمین تمرینی که مناسب باشد وجود نداشت، لذا مجبور شدیم زمین دانشکده کشاورزی را انتخاب کنیم؛ به هر حال مجموعه باشگاه تمام تلاش خود را می‌کنند که در مدت اردو زمین تمرین و ورزشگاه شرایط بهتری پیدا کند.

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در سپید رود دو بازی سرمربی بودم که بعد تیم توسط یک اسپانسر خصوصی خریداری شد و فکر می‌کنم بهترین نتیجه‌ای که در کل فصل لیگ گرفته شد نتیجه‌ای بود که با من گرفته شد که سه بر یک نفت تهران را بردیم و همان نتیجه باعث شد تیم در لیگ برتر حفظ شود، گفت: مالک باشگاه خیبر یک بازی من را روبه روی خیبر در لیگ دو با تیم نیروی زمینی دیده بودند و بر همان اساس با من صحبت کردند.

روانخواه با بیان اینکه من هیچ مدیر برنامه‌ای ندارم و با هیچ دلالی هم کار نمی‌کنم و سعی می‌کنم روی پای خودم بایستم، تصریح کرد: از نظر فنی صفر تا صد قضیه با من است و هیچ کسی حتی مدیریت باشگاه اجازه دخالت در مسائل فنی را ندارد.

وی با تاکید بر اینکه خیبر خرم آباد تیم مردمی است و من یک تیم مردمی انتخاب کرده‌ام و مردم خودشان قضاوت خواهند کرد، افزود: باید تیمی را بسازیم که حتی اگر صعود کرد هم بتواند در لیگ یک اجازه و شرایط فعالیت داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد یادآور شد: من جز اینکه می‌توانم تیم رقابتی بسازم که تا هفته آخر برای صعود بجنگد کاری از دستم برنمی آید.

تگ ها


امید روانخواه تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد خیبر خرم آباد