بیل، پرتداوم ترین بازیکن بریتانیایی تاریخ لالیگا

گرت بیل ستاره ولزی باشگاه رئال مادرید در صورتی که در دیدار برابر ختافه در میدان حضور پیدا کند خواهد توانست رکوردی ویژه را در رقابت های لالیگا از خود به جای بگذارد ......

گرت بیل ستاره ولزی باشگاه رئال مادرید در صورتی که در دیدار برابر ختافه در میدان حضور پیدا کند خواهد توانست رکوردی ویژه را در رقابت های لالیگا از خود به جای بگذارد.
فصل 2017/18 رقابت های لالیگا برای هیچکدام از ستارگان رئال مادرید خوش یمن نبود، حتی برای کریستیانو رونالدو که این روزها در ترکیب تیمش به عنوان رهبری تمام عیار می درخشد، پس با این وجود نمی توان از بازیکنانی دیگر همانند گرت بیل و کریم بنزما انتظاری بیش از این داشت.
گرت بیل وینگر سرعتی مادریدی ها که به عنوانی یکی از سه ضلع طلایی خط حمله BBC محسوب می شود فصل را با مصدومیت های پی در پی آغاز کرد تا در روزهای ناکامی ستارگان دیگر باشگاه او نیز مبتلا گونه در میادین نمایش های ناموفق خود را ارائه دهد.
در برخی از مقاطع فصل نیز صحبت هایی مبنی بر فروش بیل در پنجره نقل و انتقالاتی زمستان مطرح شد تا او بارها و بارها به باشگاه منچستر یونایتد لینک داده شود و صحبت هایی پیرامون حضورش در الدترافورد  بالا بگیرد؛ اما در این حین زین الدین زیدان به حمایت از او پرداخت تا رسما خیال همه را راحت کند و به صورت رسمی اذعان داشته باشد که گرت بیل فروشی نیست!
گرت بیل در فصل جاری رقابت های لالیگا در 16 دیداری که از 26 هفته گذشته این رقابت ها توانسته برای تیمش به میدان برود تا به این لحظه 7 گل و 3 پاس گل را در کارنامه خود به ثبت رسانده است تا نشان از روند نه چندان موفقیت آمیز وی در فصل جاری داشته باشد.
اما با نگاهی کلی به روند بیل از سال 2013 تا به امروز خواهیم دریافت که او با 116 حضور خود تا به امروز توانسته در یک قدمی رکورد پر بازی ترین بازیکن بریتانیایی تاریخ لالیگا قرار بگیرد که در صورت حضور در دیدار برابر ختافه به عدد 177 خواهد رسید و در این زمینه رکورد دار خواهد شد.
بیل بیشترین تعداد بازی را برای رئال مادرید در فصل 2014/15 با 31 بازی در لالیگا از خود به ثبت رسانده است؛ با تمامی این تفاسیر اژدهای ولزی مادریدی ها توانسته پر دوام ترین بازیکن بریتانیایی تاریخ لالیگا باشد، پس قطعا این ستاره توانمند لیاقت احترام بسیاری خواهد بود.

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید لالیگا فوتبال