بیلسا: ترجیح می دهم تیمم دوازدهم شود ولی خوب بازی کند

مارچلو بیلسا، سرمربی لیدزیونایتد اولویت اول تیمش را ارائه نمایش زیبا توصیف کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سبک دلپذیر بازی تیم های مارچلو بیلسا در دو اخیر او را تبدیل به یکی از محبوب ترین سرمربی های دنیای فوتبال کرده و حتی نام او امسال در بین سه نامزد مربی سال نیز دیده شد. لیدزیونایتد با هدایت مارچلو بیلسا در حال حاضر در رتبه یازدهم جدول قرار دارد، اما او مهم ترین مسئله را زیبا بازی کردن تیمش توصیف کرد.

مارچلو بیلسا گفت: "مهم ترین مسئله سبک بازی یک تیم است، من ترجیح می دهم تیمم دوازدهم شود و خوب بازی کند، تا اینکه در رتبه هشتم قرار بگیرد و نمایش دلپذیری ارائه ندهد. البته به نظر من می توان با ارائه بازی زیبا نیز در جدول صعود کرد، پس من امیدوارم لیدز هم زیبا بازی کرده و هم به رتبه بهتری در جدول لیگ برتر صعود کند.

مانند همه تیم ها ما نیز یک سبک خاص را انتخاب کرده ایم و فکر می کنیم این همان چیزی است که ما را به کسب پیروزی نزدیک می کند.  مهمترین مسئله سبک بازی تیم در طول مسابقات است و من ترجیح می دهم در پایان فصل نظر بدهم. از نظر انتخاب سبک تلاش می کنیم زیبا بازی کنیم، اما کارآیی  موثر بودن روش برای ما مهم ترین جنبه است. من بارها نشانه هایی دیده ام که به من ثابت کرده اگر از گذشته برای پیش یبنی اینده استفاده کنید مرتکب خطا شده اید. به نظر من این نتیجه ای منطقی است، زیرا فوتبال بزرگترین ورزش جهان بوده و کامل غیرقابل پیش بینی است."

بیشتر بخوانید:

یونایتد حسرت این امتیازها را خواهد خورد

خلاصه بازی شفیلدیونایتد 1 - چلسی 2 (گزارش اختصاصی)

 

 

تگ ها


مارسلو بیلسا فوتبال جهان لیگ برتر فوتبال