بیل از همراهی ولز بازماند

ستاره ولزی رئال مادرید از همراهی تیم ملی فوتبال کشورش در دو بازی پیش رو بازماند ......

ستاره ولزی رئال مادرید از همراهی تیم ملی فوتبال کشورش در دو بازی پیش رو بازماند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گرث بیل سه شنبه گذشته در جریان بازی رئال مادرید برابر بوروسیا دورتموند در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از ناحیه کشاله ران آسیب دید و بازی با اسپانیول در چارچوب هفته هفتم لالیگای اسپانیا را از دست داد و به همین دلیل در دو بازی پیش روی تیم ملی ولز غایب خواهد بود.

بیل با وجود مصدومیت، روز گذشته (دوشنبه) در اردوی تیم ملی ولز حاضر شد، اما آسیب دیدگی به وی اجازه نداد همراه هم تیمی هایش تمرین کند. کادر فنی ولز هم در نهایت به این نتیجه رسید که در بازی خارج از خانه برابر گرجستان و بازی خانگی برابر ایرلند در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در منطقه اروپا از بیل استفاده نکند و کریس کولمان به جای وی تام بردشاو، مهاجم بارنزلی را به اردو فراخواند.

در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت های مرحله انتخابی جام جهانی 2018 در منطقه اروپا، تیم ملی ولز با 14 امتیاز در رده دوم گروه D قرار دارد و صربستان 18 امتیازی را بالای سر خود می بینید، این در حالی است که ایرلند با 13 امتیاز پشت سر این تیم است.

در منطقه اروپا از هر گروه یک تیم به طور مستقیم به جام جهانی روسیه صعود می کند و تیم دوم هر گروه راهی مرحله پلی آف اروپایی می شود. ولز به دنبال اولین صعودش به جام جهانی پس از سال 1958 میلادی است.

 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال