بیل: اگر بگویم می‌خواهم چه کنم، جنجال می‌شود

گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید، که در این فصل به صورت قرضی در تاتنهام بازی کرد، می گوید که می خواهد فقط درباره رقابت های یورو فکر کند، هر چند که تصمیمش را برای آینده نیز گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گرت بیل در روزهای گذشته مصاحبه مفصلی با روزنامه تایمز داشت که در آن درباره مسائل مختلفی از جمله تصمیمی که برای آینده اش گرفته است، صحبت کرد.

بیل صحبت های خود را با دفاع از ادن هازارد، ستاره رئال مادرید، آغاز کرد و به رسانه های اسپانیایی نیز حمله کرد.

بیل در واکنش به سوالی در مورد انتقادات شدید از ادن هازارد به دلیل خندیدن و خوش و بش با هم تیمی های سابقش در چلسی دقایقی پس از حذف رئال از لیگ قهرمانان گفت: "ویدیوها را دیدم و مطالب انتقادی در موردش را نیز خواندم. مگر هازارد کسی را کشته بود؟ در نهایت این تنها یک ورزش است و معتقدم انتقادات از هازارد کاملا غیرمنصفانه بود."

بیل پس از اینکه در آخرین بازی فصل به عنوان بازیکن قرضی از رئال مادرید برای تاتنهام به میدان رفت، پیامی اسرارآمیز درباره آینده اش به هواداران و اهالی فوتبال فرستاد.

گرت بیل گفت: "من تا بعد از مسابقات یورو چیزی نخواهم گفت. می دانم که قرار است چه کار کنم اما اگر بگویم جنجال بر پا خواهد شد. در حال حاضر به هیچ چیز جز تیم ملی ولز و به پایان رساندن فصل به بهترین شکل ممکن فکر نمی کنم."

با وجودی که بیل در این فصل ۱۶ گل به ثمر رسانده است اما در رئال مادرید اراده ای برای ادامه همکاری با او در آینده وجود ندارد. این تصمیم قطعی مادریدی ها است اما  یافتن تیمی مناسب برای فوق ستاره ای مثل بیل با دستمزد نجومی، نیز کار ساده ای نیست.

در هفته های اخیر حتی گمانه زنی هایی درباره احتمال خداحافظی بیل از فوتبال نیز مطرح شده است.

همچنین دیروز گزارش شد که گرت بیل پس از درخشش مقابل لسترسیتی در هفته پایانی رقابت‌های لیگ جزیره و دبل کردن مقابل این تیم که باعث شد تا شاگردان راجرز در راه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا ناکام بمانند، تصمیم به بازگشت به مادرید گرفت تا به ادامه همکاری خود با رئال بپردازد.

براساس ادعای جوزف پدرول خبرنگار رسانه مادریدی ال چرینگیتو، ساعاتی قبل جت شخصی گرت بیل در مادرید فرو آمد تا ستاره ولزی بلافاصله پس از پایان رقابت‌های لیگ جزیره که با صعود تیم فوتبال تاتنهام به لیگ کنفرانس فوتبال اروپا همراه بود، به تعهد خود عمل کرده باشد و با بازگشت به مادرید، نشان بدهد که علاقه‌مند به ادامه همکاری با باشگاه رئال مادرید است.

تگ ها


گرت بیل فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال