بیل در زمستان از رئال جدا می‌شود!

مدیر برنامه‌های گرت بیل ستاره ولزی باشگاه رئال مادرید به باشگاه‌های اروپایی، آمریکای شمالی و چینی خبر داد که موکلش در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی قصد خروج از سانتیاگو برنابئو را دارد....

مدیر برنامه‌های گرت بیل ستاره ولزی باشگاه رئال مادرید به باشگاه‌های اروپایی، آمریکای شمالی و چینی خبر داد که موکلش در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی قصد خروج از سانتیاگو برنابئو را دارد.

به گزارش مدال، روز گذشته «گیوم بلگه» ورزشی‌نویس مطرح اسپانیایی مدعی شد که «گرت بیل» از رفتار باشگاه رئال مادرید و در راس آنها «زین‌الدین زیدان» به شدت ناراضی است و خط خوردن نامش از فهرست دیدار برابر کلوب بروخه او را عصبانی کرده. بلگه در همین راستا ادعا کرد که بیل از رفتارهای سرمربی فرانسوی به ستوه آمده و به دنبال جدایی از جمع کهکشانی‌ها خواهد بود.

اکنون اما «موندو دپورتیوو» با انتشار خبری موثق و به نقل از «جاناتان بارنت» مدیر برنامه‌های شاهزاده ولزی، از تصمیم بیل جهت خروج از سانتیاگو برنابئو در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی خبر داد. بر اساس این خبر، بارنت به نمایندگی از موکلش به چند باشگاه اروپایی، آمریکایی و حتی چینی خبر داده که بیل در زمستان در دسترس خواهد بود و آنها می‌توانند برای جذب ستاره دست به کار شوند.

بیشتر بخوانید:

بیل به سیم آخر زد؛ رضایتنامه‌ام را بدهید!

تگ ها


گرت بیل رئال مادرید کهکشانی‌ها لالیگا فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات ژانویه نقل و انتقالات زمستانی نقل انتقالات گرت بیل رئال مادرید Primera División فوتبال