بیل: در مورد آینده‌ام بعد از یورو تصمیم می‌گیرم

گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید که به صورت قرضی برای تاتنهام بازی می کرد، بار دیگر تاکید کرد که پس از پایان مسابقات یورو ۲۰۲۰ برای آینده اش تصمیم خواهد گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گرت بیل که قرار است به همراه تیم ملی ولز در مسابقات یورو ۲۰۲۰ شرکت کند، بار دیگر از دادن پاسخ روشن درباره اینکه آیا پس از این تورنمنت بازنشسته خواهد شد یا خیر، امتناع کرد و تنها گفت که پس از پایان یورو درباره آینده اش تصمیم خواهد گرفت.

بیل پس از اینکه آخرین بازی خود را برای تاتنهام انجام داد، گفت که می داند آینده اش چه خواهد شد اما ادعا کرد در صورتی که در این باره صحبت کند، جنجال بر پا خواهد شد.

گرت بیل در پاسخ به شایعات در اسپانیا که حکایت از بازنشستگی او پس از مسابقات یورو دارند، گفت: "معلوم است که خیلی چیزها درباره اینکه من این کار را خواهم کرد یا آن کار را خواهم کرد نوشته شده است.

برای من مسئله اصلی این است که نمی خواهم چیزی بگویم که باعث به وجود آمدن جنجال و هرج و مرج بیشتری شود یا باعث حواس‌پرتی گردد. من فقط می خواهم روی یورو تمرکز کنم."

ولز در نخستین بازی خود باید در تاریخ ۱۲ ژوئن در باکو به مصاف سوییس برود و چهار روز بعد نیز در مرکز آذربایجان با ترکیه رو به رو خواهد شد.

بیل و یارانش سپس در بیستم ژوئن در رم با ایتالیا مصاف خواهند کرد تا بازی های گروهی خود را به پایان برسانند.

بیل گفت: "من هیچ حواس‌پرتی را پیش از پا گذاشتن به یورو و در طول یورو نمی خواهم. من کاملا ۱۱۰ درصد روی ولز تمرکز کرده ام. تمام فکر و ذکر من اکنون این است.

من نمی خواهم هیچ مشکلی در هیچ جایی به وجود بیاورم چرا که می دانم اوضاع ممکن است در مطبوعات بهم بریزد و مردم شروع کنند به ساختن تیترهای مختلف!

نمی خواهم برای خودم یا برای تیم حواس‌پرتی به وجود بیاورم. تمرکز من تنها روی ولز و یورو است، همین و بس. هر چیز دیگری درباره حرفه من و آینده من، پس از اتمام یورو سر و سامان خواهد گرفت."

بیل در تاتنهام فصل پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت و در حالی که به نظر می رسید ژوزه مورینیو اعتقادی به او ندارد، بیشتر مدت فصل را روی نیمکت سپری کرد. اما در نهایت و پس از اخراج مورینیو، اوضاع برای بیل بهتر شد و او فصل را با زدن ۱۶ گل و ثبت بهترین آمار از نظر تعداد گل بر دقیقه در لیگ برتر به ثبت رساند. مهاجم ولزی در هر ۸۳.۹ دقیقه یک گل به ثمر رسانده بود.

بیل در این باره افزود: "خیلی خوب بود که فصل را با گلزنی به پایان رساندم. تنها چیزی که لازم بود این بود که بازی کنم. من این را می دانستم. به نظرم خیلی ها این را می دانستند. موضوع فقط این بود که به من بازی برسد. وقتی که بالاخره این فرصت به من داده شد که بازی کنم و آمادگی خود در لیگ برتر را بهبود بخشم، طبیعی بود که فرم خوب من برگردد و شروع به گلزنی کنم.

برای من غافلگیرکننده نبود، فقط لازم بود که این اتفاق بیافتد."

تگ ها


گرت بیل فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال