بیل: رئال باید در دفاع و حمله بهتر شود

گرت بیل، ستاره رئال مادرید پس از تساوی 3-3 تیمش مقابل لژیا ورشو مدعی شد که رئال باید در دفاع و حمله عملکرد بهتری داشته باشد ......

 گرت بیل، ستاره رئال مادرید پس از تساوی 3-3 تیمش مقابل لژیا ورشو مدعی شد که رئال باید در دفاع و حمله عملکرد بهتری داشته باشد.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، رئال با گل استثنایی بیل در ثانیه 57 از حریف پیش افتاد و بیل با این گل رکورد پوشکاش را در به ثمر رساندن سریع ترین گل تاریخ باشگاه در چمپیونزلیگ شکست. سپس بنزما اختلاف را به دو گل رساند ولی لژیا موفق شد هر دو گل را جبران کند و در حالی که 7 دقیقه به پایان مانده بود از رئال پیش بیفتد که کواچیچ در دقایق پایانی بازی را به تساوی کشاند. پس از بازی بیل مدعی شد که تیمش هم در دفاع و هم در حمله باید عملکرد بهتری داشته باشد.


او گفت:" از نتیجه راضی نیستیم. باید از این بازی ها درس بگیریم و قدرتمندتر از قبل برگردیم. وقتی بازی 2-0 بود کنترل آن دست ما بود ولی تمرکزمان را از دست دادیم. در این سطح از بازی وقتی چنین اتفاقی بیفتد، مجازات خواهید شد. باید در دفاع بهتر باشیم و همینطور از موقعیت ها یمان بهتر استفاده کنیم. باید از اشتباهات درس بگیریم."

 

تگ ها


فوتبال