بیل: همیشه شانس تیم‌های حریف بیشتر از ما بوده

ولز فردا در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ به مصاف دانمارک خواهد رفت و گرت بیل، ستاره ولز، درباره این بازی صحبت کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، گرت بیل در آستانه دیدار با دانمارک در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ می گوید تیم ولز به اینکه زیردست انگاشته شود و تیم کمتر محبوب و کم شانس تر باشد عادت دارد. تیم دانمارک پس از اتفاقی که برای کریستین اریکسن، ستاره این تیم، در نخستین مسابقه‌شان در یورو برابر فنلاند رخ داد، و ایست قلبی این بازیکن در زمین، اکنون در سراسر اروپا طرفداران بسیاری دارند که می خواهند صعود این تیم به مرحله بالاتر را ببینند.

اریکسن توانست از ایست قلبی جان به در ببرد و چند روزی است که از بیمارستان مرخص شده و در خانه مشغول استراحت است.

دانمارک در میان موجی از احساسات توانست به مرحله حذفی صعود کند و در این مسیر تبدیل به تیم دوم بسیاری از فوتبالدوستان اروپایی شد. اما گرت بیل، کاپیتان ولز، می گوید که این موقعیت که زیردست انگاشته شوند و برایشان شانس کمتری قائل شود برای ولزی ها موقعیتی آشناست.

گرت بیل در کنفرانس خبری خود پیش از بازی فردا برابر دانمارک گفت: "این عادی است. ما همیشه تیم کمتر محبوب و زیردست بوده ایم و به این عنوان عادت داریم. این موضوع برای ما تفاوتی ایجاد نخواهد کرد."

بیل می گوید که بازیکنان تیم ملی ولز نیز پس از حادثه ای که برای اریکسن رخ داد برای بهبودی او دعا کردند و پیام هایی با آرزوی بهبودی سریع به هافبک دانمارک فرستادند.

بیل افزود: "مشخص است که ما شرایطی را که برای آنها رخ داد درک می کنیم و برای کریستین هم آرزوی بهبودی داریم. با وجود آن اتفاق دانمارک عجب کار فوق العاده ای انجام داد. اما فردا وقتی زمان بازی فرا برسد در زمین مسابقه موضوع فقط بین ما و آنها خواهد بود. امیدوارم که بتوانیم نمایش خوبی داشته باشیم و کارمان را به انجام برسانیم."

دانمارک در سال ۲۰۱۸ و در تورنمنت لیگ ملت های اروپا برابر ولز دبل کرده و در هر دو بازی رفت و برگشت با نتایج ۲-۰ و ۲-۱ ولزی ها را شکست داده است.

بیل گفت: "این یک چالش بزرگ دیگر است. ما می دانیم دانمارک تیم بسیار خوبی است، بسیار سازمان یافته است و بازیکنان بسیار خوبی دارد.

بنابراین ما آنها را دست کم نخواهیم گرفت. آماده خواهیم بود که از همان لحظه شروع بازی کارمان را شروع کنیم و یک نمایش  عالی ارائه دهیم."

تگ ها


گرت بیل یورو ۲۰۲۰ ناکی ولز