بیل هم می‌خواهد ایسکو از ابتدا در فینال بازی کند

مهاجم رئال مادرید دوست دارد ایسکو در ترکیب اصلی تیمش برابر یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان اروپا بازی کند ......

مهاجم رئال مادرید دوست دارد ایسکو در ترکیب اصلی تیمش برابر یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان اروپا بازی کند.

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از آس، گرت بیل سه روز مانده به فینال لیگ قهرمانان اروپا در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. مهاجم رئال مادرید درباره وضعیت خود گفت : ۱۰۰ درصد آماده نیستیم شش، هفت هفته است که بازی نکردم. دوران نقاهتم را پشت سر گذاشتم. پس از جراحی زمانی که به میادین بازگشتم درد زیادی داشتم و به همین خاطر قرص مصرف می کردم تا بتوانم در بازی و تمرینات در شرایط عالی باشم. به همین خاطر در شش، هفت هفته گذشته مچ پایم استراحت کرد و بهتر شدم. به همین خاطر آسیب دیدگی ام بهبود یافت. ۱۰۰ درصد آماده نیستم اما چند هفته است که  فشرده کار می کنم تا آماده باشم.

بیل در مورد حضورش در ترکیب اصلی برای دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا اظهار کرد: اگر زین الدین زیدان بخواهد مرا در ترکیب اصلی قرار دهد حتما بازی خواهم کرد اما ۹۰ دقیقه بازی کردن برایم سخت است. از زمان جراحی زمان زیادی بازی نکردم. ایسکو در ماه های اخیر فوق العاده عمل کرده است. با این حال مربی باید تصمیم بگیرد. مطمئن هستم زیدان با ما صحبت خواهد کرد اما اکنون من به صورت فشرده در حال تمرین هستم. شنبه بازی مهمی پیش رو داریم و احساس خوبی دارم. احساس می کنم روی فرم هستم اما شرایط بازی کاملا متفاوت است.

مهاجم ولزی افزود: اگر در ترکیب اصلی دیدار فینال قرار نگیرم ناراحت نمی شوم. در صورتی ناراحت می شدم که نتوانم به این دیدار برسم. همه کار کردم تا خودم را بتوانم به این دیدار برسانم.

بیل به تمجید از ایسکو پرداخت و گفت : او فوق العاده است و در هفته های اخیر خیلی خوب بازی کرده است. فرقی نمی کند چه کسی در ترکیب اصلی بازی کند. در هر صورت به تیم کمک خواهیم  کرد تا پیروز دیدار نهایی شویم. فینال کاردیف خیلی خاص خواهد بود. این بازی در شهری که من متولد شدم، برگزار می شود. تنها یک گام تا قهرمانی فاصله داریم.

مهاجم رئال مادرید درباره یوونتوس گفت : این تیم در خط دفاعی خیلی قوی است. با این حال تیم هوشمندی نیز است. شکست یوونتوس سخت خواهد بود اما باید روی تیم خود تمرکز کنیم. اگر در سطح بالا بازی کنیم به هدف مان نزدیک خواهیم شد.

بیل در مورد توپ طلا اظهار کرد: هرگز توپ طلا جز اهداف اصلی ام نبوده است. دوست دارم در مادرید بازی کنم و به همراه این تیم عناوین را فتح کنم به همین خاطر قراردادی ۶ ساله امضا کردم تا بتوانم در میان بهترین های جهان بازی کنم.

 

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید فوتبال