بیل هیچ جا نیست؛ مورینیو تا کی زمان می دهد؟

مهاجم سابق تاتنهام می گوید گرت بیل درخشان سابق را دیگر هرگز نخواهیم دید....

به گزارش "ورزش سه"، دو ماه و نیم از جدایی بیل از رئال مادرید می گذرد اما به علت مصدومیت ها و همچنین کیفیت نازل، عملکرد بسیار کمرنگی در تاتنهام داشته است. بیل در دو بازی اخیر تاتنهام در لیگ انگلیس نیمکت نشین بوده و فرصتی نصیبش نشده تا به نظر برسد که حتی در تیم لندنی هم جایی برای او پیدا نمی شود.

بیل در دو بازی مقابل منچسترسیتی و چلسی فرصتی نصیبش نشد و تمام بازی را از روی نیمکت تماشا کرد. البته بیل سعی کرد که روی نیمکت  خودش را خشمگین نشان ندهد و با هم تیمی ها شوخی می کرد هرچند  به نظر می رسد که او بیشتر برای بازی های تشریفاتی یا لیگ اروپا مورد توجه تاتنهام است و در بای های بزرگ  مورد توجه قرار نمی گیرد.  آخرین باری که بیل ۹۰ دقیقه بازی کرد، به حدود یک سال پیش و پیروزی رئال مقابل ختافه برمی گردد.

دارن بنت مهاجم سابق تاتنهام در مورد گرت بیل به تاک اسپورت گفت:« قضیه بیل در تاتنهام یک روند تدریجی است و همه می دانیم که او به زمان نیاز دارد ولی سوال اینجاست که ژوزه مورینیو تا کجا و کی به او زمان خواهد داد. او چه زمانی به این نتیجه می رسد که بیل جواب نخواهد داد؟

الان همه صحبت ها در تاتنهام به زوج فوق العاده سونگ هیونگ مین و هری کین مربوط است در حالی که وقتی گرت بیل به تاتنهام پیوست، از او به عنوان یک خرید بزرگ نام برده می شود و بازگشتش را یک اتفاق مهم می دانستند.

حالا دیگر خبری از گرت بیل نیست و او را هیچ جا نمی بینیم و نزدیک به گرت بیلی که می شناسیم هم نیست. گرت سه سال است نتوانسته به شکل یکنواخت در میادین باشد و مصدومیت های بزرگی هم داشته است. شاید گرت بیل گذشته، دیگر هرگز برنگردد.»

تگ ها


ژوزه مورینیو گرت بیل تاتنهام رئال مادرید