بیل: گیگز خواهان فوتبال هجومی است

گرت بیل از اینکه تیم ملی ولز قرار است در لیگ ملت های اروپا با تیم اصلی دانمارک روبرو شود تعجب نکرده است ......

گرت بیل از اینکه تیم ملی ولز قرار است در لیگ ملت های اروپا با تیم اصلی دانمارک روبرو شود تعجب نکرده است.

با پادرمیانی کریستین اریکسن، مشکلات فدراسیون فوتبال دانمارک با اتحادیه بازیکنان این کشور حل شده است.

روز چهارشنبه، تیمی متشکل از بازیکنان فوتسال و آماتور در دیداری دوستانه مقابل اسلواکی 3-0 بازنده شدند، اما حالا فدراسیون فوتبال دانمارک (DBU) تأیید کرده که توافقات صورت گرفته است.

بنابراین تیم ملی ولز روز یکشنبه در لیگ ملت های اروپا مقابل تیم اصلی دانمارک قرار خواهد گرفت و بیل که شب گذشته در نخستین مسابقه کشورش مقابل جمهوری ایرلند یک گل به ثمر رساند تا تیمش 4-1 پیروز شود، طی مصاحبه با Sky Sports گفت:

هرگز تصور نمی کردیم که تفاوتی وجود داشته باشد. بازی دوستانه فرق می کند اما برای بازی های رسمی می دانستیم که آنها تیم قدرتمندی به زمین خواهند فرستاد و ما برای بازی روز یکشنبه آماده خواهیم شد.

ما باید به خاطر سرمربی جدید تیم، در اولین بازی خانگی عملکرد خوبی ارائه می کردیم و نشان می دادیم که چه توانایی هایی داریم تا بیانیه ای صادر کرده باشیم. از وقتی گیگز روی کار آمده سخت تلاش کرده ایم او می خواهد سبک بازی خاص خود را در تیم پیاده کند که یک فوتبال هجومی است و ما هم می خواهیم خودمان را نشان دهیم. در زمینه های زیادی جا برای پیشرفت وجود دارد اما جای تحسین و لذت فراوانی هم وجود دارد و امیدواریم که هواداران هم لذت برده باشند.

ولز به خاطر حضور در گروه B رقابت ها، نمی تواند به فینال لیگ ملت های اروپا راه پیدا کند، اما جایگیری آنها در گروه 4 می تواند تیم گیگز را در مسیر راهیابی به رقابت های یورو 2020 قرار دهد:

قطعاً هدف ما پیروزی در تمام بازی هاست. از فرمت برگزاری بازی ها مطلع هستیم، و این هم راه دیگری برای صعود به یورو 2020 است و مثل هر تورنمنت دیگری آن را جدی می گیریم.

تگ ها


گرت بیل فوتبال