بیماری عجیب لیونل مسی چگونه درمان شد؟

مشکل عجیب چند سال قبل لیونل مسی با تغییر رژیم غذایی حل شده است....

به گزارش "ورزش سه"، چند سال پیش بود که یک مشکل عجیب گریبان لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا را گرفته و موجب نگرانی شدید هواداران این تیم شده بود. لیونل مسی قبل از ورود به میدان و گاهی هم در مستطیل سبز دچار حالت تهوع شدید و استفراغ شده و شرایط عجیب و نگران کننده ای را تجربه می کرد. این اتفاق باعث ناراحتی و نگرانی شدید هواداران بارسلونا و مسی شده بود، اما تغییر رژیم غذایی زیر نظر دکتر جولیانو پوسر باعث رفع این مشکل شده است. در آن مقطع شایعات عجیبی در مورد لیونل مسی به راه افتاد، اما در نهایت این مشکل خیلی زود حل شد.

مواردی مانند الکل، آرد، گوشت قرمز، نوشیدنی های گازدار و گندم های تصفیه شده از برنامه غذایی مسی حذف شده که تاثیر فراوانی در بهبود او داشته است. البته مهاجم بارسلونا تنها ستاره ای نبود که از پوسر مشاوره گرفته و این متخصص تغذیه همچنین با بازیکنانی چون گونسالو ایگواین و پائولو دیبالا نیز کار کرده است.

جولیانو پوسر گفت: "سبزیجات، میوه های فصلی و آب معدنی مناسب سوخت های اساسی برای عضلات ما هستند. شما باید مصرف غذاهای فرآوری شده یا غذاهای آلوده به سموم آفات، علف کش ها، آنتی بیوتیک ها و داروها را کاهش دهید. من همچنین مسی را تشویق کردم تا روی سلامت روان خود کار کرده و به او پیشنهاد دادم از داروهای گل باخ نیز استفاده کند."

تگ ها


لیونل مسی بارسلونا فوتبال