بیماری مشکوک آقای گل سابق فوتبال ایران

فونیکه سی مهاجم سابق تیم‌های صنعت نفت آبادان، نساجی مازندران و ایران‌جوان بوشهر روز گذشته درگذشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این مهاجم گلزن مالیایی در حالی از دنیا رفت که بسیاری از رسانه‌های عربی و فارسی دلیل مرگش را تصادف و سانحه رانندگی عنوان کردند اما در واقع اینگونه نبود و وی به دلیل مریضی کهنه فوت کرده است.

موسی کولیبالی مدافع تیم فولادخوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره این ماجرا گفت: فونیکه سی در اندونزی فوتبال بازی می‌کرد و یک مریضی داشت، مریضی‌اش هم ربطی به کرونا نداشت چرا که از قبل شروع کرونا او مریض بوده و پس از اینکه بیماری‌اش عود می‌کند به مالی باز می‌گردد و روز گذشته فوت می‌کند.

وی درباره شناختش از این مهاجم گلزن گفت: در مالی یک تیم به نام جولیبا اتلتیکو داریم که تیم معروف کشور است، هر بازیکنی در این تیم بازی می‌کند را همه می‌شناسند مانند پرسپولیس و استقلال در ایران. جولیبا اتلتیکو مثل پرسپولیس قرمز می‌پوشید و فونیکه سی در آن فوتبال بازی می‌کرد، او در تیم ملی هم بود و چه من چه همه بازیکنان و اهالی فوتبال فونیکه را به خوبی می‌شناختیم.

مدافع مالیایی تیم فولادخوزستان افزود: زمانی‌که فونیکه سی به ایران آمد من بچه بودم اما فوتبالش را یادم است که چقدر خوب بود، مدیربرنامه‌های ما یکی بود اما رابطه دوستانه و شناخت نزدیک از هم نداشتیم. اکنون در مالی هم فوتبال تعطیل است و این خبر همه را ناراحت کرده است.

فونیکه سی مهاجم مالیایی که با گل‌هایش به استقلال و پرسپولیس در فوتبال ایران، مطرح شده بود علاوه بر سه تیم ایرانی ایرانجوان بوشهر، صنعت نفت آبادان و نساجی مازندران، سابقه بازی در لیگ‌های امارات، مالی، سودان و اندونزی را در کارنامه دارد.

موسی کولیبالی مدافع فولادخوزستان روزگذشته با انتشار این عکس خبر مرگ فونیکه را اعلام  و برای آن مرحوم بهشت را آرزو کرد.

بیشتر بخوانید:

با تخریب انصاری‌فرد آب در هاون می‌کوبید

تگ ها


فونیکه سی امارات صنعت نفت آبادان فوتبال ایران صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال