بیم هواداران رئال از زیدان؛ بازگشت نسخه بد رئال؟

رئال مادرید پس از سه پیروزی متوالی امشب برابر بیلبائو به میدان خواهد رفت....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید پس از پیروزی ۲-۰ بر اتلتیکو و فتح دربی مادرید خود را برای بازی حساس مقابل بیلبائو مهیا می کند. این بازی امشب در ورزشگاه دی استفانو برگزار خواهد شد و در واقع به دلیل حضور این دو تیم در سوپرکاپ اسپانیا که ژانویه برگزار خواهد شد، زودتر از موعد به انجام می رسد.

رئال مادرید که تا دو هفته پیش شرایط بسیار بدی داشت و زمزمه برکناری زین الدین زیدان هم به گوش می رسید، توانست سویا، گلادباخ و اتلتیکو را شکست دهد و هم به عنوان تیم اول از گروه خود در لیگ قهرمانان صعود کند و هم در لالیگا فاصله با اتلتیکو را به سه امتیاز کاهش دهد.

نکته قابل توجه اما استفاده زیدان از تنها ۱۴ بازیکن در سه بازی قبل است. زیزو از ۵ تعویض خود در این بازی ها استفاده نکرد و تنها مارکو آسنسیو، آریباس و فده والورده بودند که وارد میدان شدند.

زیدان روز گذشته در نشست خبری خود گفت که قرار نیست تعویض کند تا تعویضی انجام داده باشد. او تاکید کرد که تصمیماتش عقلانی بوده اما در بازی های پیش رو مجبور است تا از سیستم چرخشی استفاده کند؛ چون تقویم بسیار فشرده است.

در میان بازیکنانی که در سه بازی گذشته به دلایلی چون مصدومیت به میدان نرفتند،  تنها ادن هازارد و مارتین اودگارد هستند که شانس بازگشت به ترکیب را دارند و دیگر بازیکنان معمولا با حضور در ترکیب، تفاوت خاصی را رقم نمی زنند. در واقع در یکی دو ماه گذشته وقتی زیدان از سیستم چرخشی استفاده کرده و به ستاره هایی چون لوکا مودریچ، تونی کروس و کاسیمیرو استراحت داده یا بازیکنانی چون سرخیو راموس و کارواخال را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشته، تیم او ضربه خورده است.

پلان B زیزو معمولا کارساز نبوده و اکنون هواداران بیم این را دارند تا در بازی امشب برابر بیلبائو بار دیگر نسخه بد و ناامیدکننده ای از تیم محبوب شان را شاهد باشند. در غیاب کاسیمیروی محروم، پیش بینی می شود زیدان به برخی ستاره های تیم از جمله کروس، مودریچ، لوکاس یا واران استراحت بدهد. رودریگو، فده والورده و ناچو نیز می توانند به ترکیب اصلی برگردند.

تگ ها


لوکا مودریچ کاسمیرو تونی کروس رئال مادرید