بیم و نگرانی در رئال مادرید؛ زیدان در فکر شوک دوم؟

در رئال مادرید این روزها از این در هراسند که زین الدین زیدان به یکباره اعلام کناره گیری کند....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید به کار خود در فصل ۲۰-۲۰۱۹ به شکل بدی پایان داد. کهکشانی ها که توانسته بودند لالیگا و سوپرکاپ اسپانیا را فتح کنند، در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان هر دو بازی رفت و برگشت را ۲-۱ به سیتی باختند و برای دومین سال متوالی نتوانستند راهی یک چهارم نهایی شوند.

زین الدین زیدان در نشست های خبری قبل و بعد از بازی با سیتی حاضر نشده بود در مورد ادامه کارش در رئال با اطمینان صحبت کند. زیزو گفته بود:« در مربیگری نتایجی که کسب می کنید، تضمین کننده بقای تان هستند. من از فردای خودم خبر ندارم و آینده ام دست خودم نیست.»

هرچند زیرو تاکید کرد که فعلا سرمربی رئال است ولی انتقادات شدید از او پس از شکست از سیتی شاید او را وادار به تعمق کرده باشد. زیزو سال ۲۰۱۸  چند روز پس از قهرمان کردن رئال برای سیزدهمین بار در چمپیونزلیگ، به شکلی ناگهانی استعفا کرد. او در توجیه این تصمیمش گفته بود که دیگر نمی تواند چیزی به این تیم اضافه کند.

حال و در شرایطی تقریبا مشابه، زیدان ممکن است بار دیگر به استعفا فکر کند و در رئال از این قضیه در هراس هستند.

رئال در شرایط اقتصادی خوبی قرار ندارد و نه تنها قادر به خرید بزرگ و تقویت تیم فعلی نیست که نیاز به فروش چند بازیکن خود نیز دارد. بسیاری معتقدند با این تیم، رئال فصل بعد هم در لیگ قهرمانان کار خاصی نخواهد کرد و باید توجه داشت که یک ماه دیگر نیز فصل جدید لالیگا شروع خواهد شد. زیدان شاید این روزها در فکر فرار دوم خود از رئال باشد و سران باشگاه بیم این اتفاق را دارند.

تگ ها


زیدان فلورنتینو پرز رئال مادرید