بین پرسپولیس و خرید جدید فاصله افتاد

باشگاه پرسپولیس در جذب مدافع تراکتور تبریز ناکام ماند و منتظر اقدام شخصی آن بازیکن است....

به گزارش خبرنگار مهر، ایمان سلیمی اولویت یحیی گل محمدی برای پیوستن به عنوان هفتمین بازیکن لیگ برتری به جمع بازیکنان پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی بود.

سرمربی سرخپوشان پایتخت پس از کنار گذاشتم عیسی آل کثیر به دلیل محرومیت ۶ ماهه از سوی AFC درخواست رسمی خود را مبنی بر جذب ایمان سلیمی به جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد تا وی اقدام به جذب این بازیکن کند.

سلیمی که همچنان تحت قرارداد با باشگاه تراکتور تبریز است با مخالفت این باشگاه برای پیوستن به سایر تیم‌های ایرانی روبرو شده است.

سلیمی تنها در صورتی می‌توانست به پرسپولیس بپیوندد که با باشگاهی خارجی قرارداد بسته و سپس به عنوان بازیکن قرضی به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شود.

باشگاه پرسپولیس قصد داشت سلیمی را با عقد قرارداد دائمی به خدمت بگیرد اما تراکتوری‌ها راضی به رفتن این بازیکن نشدند تا حضور این مدافع در جمع سرخپوشان پایتخت فعلاً منتفی شود.

باشگاه پرسپولیس که همچنان خواهان جذب سلیمی است منتظر اقدام شخصی این بازیکن برای جلب رضایت تراکتوری هاست تا سپس او را به خدمت بگیرند.

باشگاه تراکتور نیز با درخواست دوباره این بازیکن برای صدور رضایتنامه جهت حضور در سایر باشگاه‌های ایرانی مخالفت کرده تا احتمال انتقال او به پرسپولیس نزدیک به صفر شود.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تیم‌فوتبال تراکتور نقل و انتقالات لیگ برترفوتبال ایران ایمان سلیمی