بیژن ذوالفقارنسب: فقط ۵-۴ بازیکن پرسپولیس در حد فینال لیگ قهرمانان آسیا بودند

بیژن ذوالفقارنسب، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن استحقاق قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را داشت ......

بیژن ذوالفقارنسب، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن استحقاق قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را داشت.

به گزارش مدال بیژن ذوالفقارنسب ، درباره شکست دو بر صفر تیم پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن در مجموع دو دیدار رفت و برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: فکر می‌کنم پیروزی تیم ژاپنی نتیجه عادلانه‌ای بود که در مجموع دو دیدار رقم خورد. پرسپولیس برخلاف بیشتر مسابقات خود در این دیدار عملکرد خوبی نداشت. شاید یکی از دلایل این موضوع توانمندی‌های تیم حریف بود. کاشیما تیم بسیار خوبی بود و توانست بازی را به خوبی اداره کند و اگر صادقانه بخواهم بگویم این تیم مستحق قهرمانی بود.

وی با اشاره به کمبود بازیکن در تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: تیم برانکو فقط 4 - 5 بازیکن در سطح فینال لیگ قهرمانان آسیا داشت. این تیم در بیشتر مسابقات با انرژی مضاعف و تلاش فراوان بازی‌ها را با موفقیت پشت سر گذاشت و همیشه از لحاظ بازیکن مشکل داشت. بازیکنان پرسپولیس در بیشتر مسابقات در پست‌های غیر تخصصی بازی کردند و به خاطر همین موضوع است که می‌گویم تیم ژاپنی با شایستگی قهرمان این مسابقات شد. پرسپولیس در بازی برگشت تیم همیشگی نبود و نتوانست مانند گذشته حریف خود را با اقتدار تحت کنترل قرار دهد و روی دروازه حریف حمله کند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد تشویق هواداران این تیم پس از شکست در فینال لیگ قهرمانان، عنوان کرد: هواداران از عملکرد بازیکنان راضی بودند، خود من نیز همین نظر را دارم و عملکرد بازیکنان و باشگاه پرسپولیس را با توجه به بضاعت این تیم بسیار مطلوب می‌دانم. در مجموع اگر بخواهم بگویم پرسپولیس در یک سال ورزشی گذشته عملکرد بسیار خوبی در لیگ داخلی و لیگ قهرمانان آسیا داشت.

تگ ها


فوتبال