بیک‌زاده: فتاحی ما را ترساند و بازی کردیم اما مقابل پرسپولیس به میدان نمی‌رویم

مدافع تیم فوتبال نفت تهران گفت سعید فتاحی با بازیکنان نفت صحبت کرده و آنها را مجبور به بازی مقابل فولاد خوزستان کرده است ......

 مدافع تیم فوتبال نفت تهران گفت سعید فتاحی با بازیکنان نفت صحبت کرده و آنها را مجبور به بازی مقابل فولاد خوزستان کرده است.

هاشم بیک‌زاده پس از شکست ۲ بر یک تیم نفت مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: به نظرم ما خوب بازی کردیم و در نیمه دوم موقعیت‌های خیلی بهتری نسبت به فولادی که اینقدر هزینه کرده و بازیکن دارد، داشتیم. شرایط ما را همه دیدید که بدون اردو و حتی یک لباس خوب بازی کردیم. به نظرم ما مشکل فنی نداریم و مشکل تیم ما روحی و روانی و نداشتن پول است.

وی در پاسخ به این پرسش که «قرار بود در این دیدار بازیکن نفت شرکت نکنند، چرا در نهایت حاضر به بازی مقابل فولاد شدند؟»، تصریح کرد: فتاحی آمد و صحبت کرد و گفت که محروم می‌شوید. به نظر من اصلاً این‌طور نبود. وقتی ما مربی نداریم، چطور بازی کنیم؟

بازیکن تیم نفت تهران در واکنش به این پرسش که «آیا از اینکه مقابل فولاد بازی کرده‌اید، پشیمان هستید؟»، عنوان کرد: من که در این دیدار بازی نکردم، اما بازیکنان دیگر پشیمان هستند. به نظرم اگر بازی نمی‌کردیم، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال تحت فشار قرارمی‌گرفت و همه فوتبال را به چالش می‌کشیدیم و همه چیزفوتبال زیر سؤال می‌رفت. حالا که ما این‌ کار را انجام نداده‌ایم، آنها هم بیایند تکلیف تیم‌مان را مشخص کنند.

بیک‌زاده در پایان درباره اینکه آیا بازیکنان نفت در دیدارهای آینده حضور پیدا خواهند کرد؟ گفت: نه، ما الان با آقای فتاحی صحبت کرده‌ایم و قرار است فردا ساعت ۱۱ جلوی سازمان لیگ باشیم. ما گفتیم که مقابل فولاد شما صحبت کردید و بچه‌ها را ترساندید و بازی کردیم، اما اگر این روند ادامه داشته باشد در بازی آینده مقابل پرسپولیس که بازی مهمی هم هست، بازی نخواهیم کرد.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال