بیک زاده: چرا از مشکوک بودن حرف می‌زنید؟

هاشم بیک زاده مربی تیم مس کرمان به حرف‌های امید روانخواه واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، امید روانخواه سرمربی بادران بعد از پیروزی تیمش مقابل رایکای بابل در مصاحبه‌ای در مورد نتیجه بازی مس کرمان و هوادار صحبت کرد و شکست سه بر یک مس در زمین خودش را نتیجه‌ای تعجب آور قلمداد کرد‌. شاید صحبت‌های روانخواه بیشتر به این دلیل بوده که با پیروزی هوادار شانس بادران برای صعود به لیگ برتر کمتر شده است ولی جالب این‌جاست که هاشم بیک زاده نسبت به صحبت‌های روانخواه واکنش نشان داده است‌.


بیک زاده در گفت و گو با خبرنگار ما در مورد شکست تیمش گفت: ما در این بازی پنج شش بازیکن خود را نداشتیم و این مشکلی بود که در چند بازی گذشته هم با آن دست و پنجه نرم می‌کردیم. متاسفانه یکی از گل‌های آن‌ها هم روی خطای هند به ثمر رسید و بابت داوری هم اذیت شدیم. تمام هدف ما گرفتن سه امتیاز این بازی بود که بتوانیم شانس خود را برای لیگ برتری شدن بیشتر کنیم ولی متاسفانه نتیجه آن طور که دل‌مان می‌خواست رقم نخورد.

بیک زاده در خصوص صحبت‌های امید روانخواه تاکید کرد: متاسفانه در فوتبال ایران این موضوع باب شده که برخی مربیان به خودشان اجازه می‌دهند در مورد همه چیز صحبت کنند و ادعای حرفه‌ای گری هم دارند. واقعا چه لزومی دارد ما راجع به تیم‌های دیگر صحبت کنیم. شما ببینید که مس کرمان قبل از این بازی چه شرایطی داشت و بهتر است واقعیت‌ها را در نظر بگیریم. تیم ما شانس زیادی برای لیگ برتری شدن داشت و اگر هوادار را شکست می‌دادیم قطعا می‌توانستیم در بازی آخر هم به پیروزی رسیده و به لیگ برتر صعود کنیم. جالب این‌جاست که دوستان این باخت را تعجب آور یا مشکوک قلمداد می‌کنند ولی نمی‌خواهند در مورد تیم خودشان حرف بزنند.

بیک زاده ادامه داد: شما خودتان نمی‌توانید تیمی مثل چوکا را شکست دهید و از بازی مشکوک حرف می‌زنید؟ تیمی که در ابتدای فصل در بادران بسته شد تیم خوبی بود که در تمامی پست‌ها چند بازیکن توانمند داشت، شما یک تیم را در بالای جدول در بهترین شرایط ممکن تحویل گرفتید و تحت هر شرایط بادران باید لیگ برتری شود چون برای رسیدن به لیگ برتر همه چیز دارد.

بیک زاده در پایان گفت: بازهم تاکید می‌کنم که تیم ما شانس لیگ برتری شدن داشت و نیاز مبرمی به این سه امتیاز داشتیم و صحبت‌های دوستان جای تاسف دارد. بهتر است به جای این صحبت‌ها به فکر تیم خودتان باشید و امتیازهایی که هفته‌های گذشته از دست دادید باعث شده صعود شما با اما و اگرهای زیادی مواجه شود.

تگ ها


هوادار تهران دسته یک هاشم بیگ‌زاده بادران تهران فوتبال ایران مس کرمان فوتبال