بیگی: از روز اول مطمئن بودم نساجی سقوط نخواهد کرد

یکی از بازی های حساس هفته بیست و هشتم لیگ به جدال شش امتیازی ذوب آهن در خطر سقوط و نساجی ساکت الهامی بر می گردد که تا حدود زیادی خیال خودش را برای بقا راحت کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از بازی های حساس هفته بیست و هشتم لیگ به جدال شش امتیازی ذوب آهن در خطر سقوط و نساجی ساکت الهامی بر می گردد که تا حد زیادی خیال خودش را برای بقا راحت کرده است. هرچند که نساجی برای تکمیل کار خود و دور کردن ترس سقوط به سه امتیاز در سه بازی پیش رو احتیاج دارد که شاگردان الهامی می خواهند پرونده این موضوع را در بازی با ذوب آهن بسته و در دو بازی پس از آن نیز به نحوی پیش بروند که یک پایان خوب در لیگ بیستم داشته باشند.

سعید بیگی، هافبک نساجی قائمشهر که بعد از فاضلی و جلالی در دوره حضور ساکت الهامی هم یکی از مهره های تاثیرگذار این تیم به حساب می آید در گفت و گو با خبرنگار ورزش سه درخصوص بازی با ذوب آهن گفت: تقابل ما با ذوب آهن که خطر سقوط را احساس می کند یک بازی سخت شش امتیازی است و هر دو تیم به برد در این مسابقه فکر می کنند. بعد از بازی با پدیده تمام تمرکزمان را روی این بازی گذاشته ایم تا دست پر از اصفهان برگردیم و موجب خوشحالی هواداران را فراهم و باخت های نیم فصل اول را به بهترین شکل جبران کرده باشیم.

هافبک نساجی در مورد اینکه قول او و دیگر بازیکنان نساجی برای بقای این تیم تا حدود زیادی عملی شده است، اظهار داشت: من از همان روز نخستی که به نساجی آمدم اصلا فکر نمی کردم و هنوز هم فکر نمی کنم که این تیم بخواهد سقوط کند. نساجی پتانسیل بالایی دارد و خوشبختانه با آمدن آقای الهامی و با تلاش دو چندان همه ارکان تیم توانستیم با کسب ۱۹ امتیاز خوب بودن خودمان را ثابت کنیم.  

سعید بیگی که از سوی هواداران نساجی به آچار فرانسه قائمشهری ها معروف شده است،‌درخصوص این عنوان و عملکردش تا اینجای لیگ گفت: این لقب را دوست دارم چون پشت آن پر از مهر و محبت هواداران نساجی است که واقعا نشان دادند بهترین هستند. هوادارانی که اگر حمایت آن ها نبود کار ما برای جبران سخت بود و خوشحالیم که توانستم در کنار بقیه بازیکنان و کادرفنی با یک عملکرد خوب دل آن ها را شاد کنیم.  به همین خاطر امیدوارم در سال های آینده بهترین اتفاقات برای نساجی رخ دهد و جایگاه مناسب و در شأن بگیرد.

این بازیکن که امسال قراردادش با نساجی تمام می شود در مورد آخرین وضعیت خود  در این تیم و اینکه آیا برای ماندن به او پیشنهاد شده است،‌گفت: بله در مورد تمدید قرارداد صحبت هایی انجام شده اما فعلا من و مابقی بازیکنان تمام تمرکزمان روی سه بازی باقی مانده است تا بتوانیم یک پایان خوب را داشته باشیم. این تیم اگر برای لیگ بیست و یکم تقویت شود قطعا پتانسیل کسب سهمیه را دارد و بنده هم اگر شرایط مهیا باشد با افتخار دوست دارم در خدمت نساجی و هواداران خوب این تیم باشم.

تگ ها


سعید غلامعلی بیگی نساجی مازندران