بیگی: با این رای حق‌خوری نکنند

مدافع نساجی نتایج اخیر تیمش را حاصل بازگشت اعتماد به نفس بازیکنان می‌داند که با حضور ساکت الهامی رقم خورد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم نساجی در ادامه روند خوب خود با هدایت ساکت الهامی موفق شد در دیدار اخیرش فولاد را با یک گل شکست دهد. این تیم با سرمربی جدید خود در ۴ بازی از ۶ بازی لیگ برتر پیروز شده است. سعید بیگی، مدافع تیم نساجی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما نتایج اخیر تیمش را حاصل بازگشت اعتماد به نفس بازیکنان می داند که با حضور الهامی رقم خورده است.

سعید بیگی با ابراز خوشحالی از روندی که تیمش طی هفته های اخیر در پیش گرفته گفت: در تیم نساجی بازیکنان خوب و باغیرت زیادی حضور دارند. وقتی علی‌رغم تلاش‌های زیاد نمی‌توانستیم موقعیت‌هایمان را به گل تبدیل کنیم، می‌دانستیم که یک جای کار می‌لنگد؛ با حضور آقای الهامی به خوبی به این نکته ضعف‌مان غلبه کردیم و با بازگشت اعتماد به نفس بازیکنان به حالت عادی، توانستیم با حداکثر توانایی برای نساجی بجنگیم.

وی ادامه داد: در سخت‌ترین و بدترین روزهای نساجی هم گفته بودم که این تیم می‌ماند. با علم کامل این ادعا را مطرح کرده بودم و الان هم از ته دل خوشحال هستم که تیم با کسب نتایج خوب از منطقه خطر دور شده است. وقتی ما موفق می‌شویم مس را در رفسنجان شکست دهیم یا برابر فولادی که در آسیا نتایج خوبی کسب کرده بود، به برتری سیدیم، نشان می‌دهد که تحولات طی این چند وقت مفید بوده است.

مدافع نساجی در مورد تعطیلی دوباره بازی ها گفت: هیچ تیمی از ایجاد وقفه های مداوم در بازی‌های لیگ سودی نمی برد و از آن استقبال نمی‌کند. ما هم از این موضوع مستثنی نیستیم؛ مخصوصا در چنین شرایطی که نمی خواستیم بین دو برد اخیرمان وقفه ایجاد شود. به هر حال تیم ملی در مقطع حساسی قرار دارد و همه باید دست به دست هم دهیم تا فوتبال ایران در آرامش کامل این برهه حساس را پشت سر بگذارد.

بیگی درباره اعلام نتیجه ۳ بر صفر به سود سایپا و متضرر شدن تیم‌های پایین جدولی ابراز کرد: خیلی به این موضوع وارد نمی‌شوم، اما امیدوارم حق‌خوری نکنند و عدالت داشته باشند تا هواداران نساجی و مردم شمال ایران متضرر نشوند.

تگ ها


فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال