بیگ زاده: از اینکه طلبم را به استقلال بخشیدم پشیمانم

نفت بعد از تغییر و تحولات آخر شرایط بهتری پیدا کرده و حالا می تواند آرام آرام خودش را از منطقه خطر سقوط دور کند ......

نفت بعد از تغییر و تحولات آخر شرایط بهتری پیدا کرده و حالا می تواند آرام آرام خودش را از منطقه خطر سقوط دور کند.
تیم نفت برای آمادگی هرچه بیشتر برای بازی با گسترش فولاد تبریز تمریناتش را در تهران انجام می دهد. هاشم بیگ زاده مدافع با تجربه این تیم قطعا یکی از بازیکنان کلیدی تیمش برای این بازی سخت است. بیک زاده در ابتدا درباره اینکه هر وقت انتقادها از او زیاد می شود و یا کم بازی می کند بازگشت های خوبی داشته گفت:«انشالله این سری همینطور باشد.» او اضافه کرد:« در حال حاضر کادر جدید که  آمدند همه چیز روی روال و نظم انجام می شود.  مالک جدید هم امکانات خوبی را برای تیم فراهم کرده است. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و ما هم نتایج بهتری بگیریم.»
او که مدتی دچار مصدومیت شده بود در این رابطه گفت:« یک دوره مصدومیت ده روزه داشتم اما تمریناتم را شروع کردم و امیدوارم بتوانم بازی کنم.»بیک زاده که در پست های مختلفی بازی کرده است در این باره هم گفت:« آنقدر در نفت مربی های مختلف آمدند که دائم پست های من تغییر کرده است و تقریبا در همه پست ها بازی کرده ام. دفاع چپ، دفاع راست، یا در همین بازی با پرسپولیس دفاع وسط بودم؛ حتی هافبک چپ و راست هم بازی کردم.» او افزود:« البته چون بیشتر بازیکن رونده هستم تا ایستا حضور در بخش تهاجمی را بیشتر از دفاع وسط دوست دارم.»
بیگ زاده که زمانی یکی از بازیکنان منتخب کارلوس کی روش بود و اگر مصدوم نمی شد یکی از بازیکنان جام جهانی 2014 در برزیل بود در این باره که آیا دیگر به تیم ملی فکر نمی کند گفت:« نه اصلا اینطوری نیست. من خیلی امیدوارم و تمام تلاشم را هم می کنم تا به تیم ملی برگردم. تا جام جهانی زمان باقی مانده و خیلی از اتفاقات هم می تواند رخ دهد. ما الان در دفاع چپ نسبت به دیگر پست ها کمتر بازیکن داریم و مطمئن هستم اگر خوب باشم می توانم به تیم ملی برگردم. حتی می توانم به عنوان دفاع وسط هم به تیم ملی کمک کنم. متاسفانه چند روز قبل از جام جهانی قبلی مصدوم شدم و بازی ها را از دست دادم، الان هم هر اتفاقی ممکن رخ دهد. من برای بازگشت به تیم ملی امید دارم و توکلم به خدا است.»
بازیکن سابق استقلال بااشاره به ماجرای طلبش از این باشگاه هم گفت:« من که مشکلم با استقلال را حل کردم و 500 میلیون تومان را هم بخشیدم. قرار شد پانصد میلیون تومان را ماه به ماه بپردازند که این کار را نکردند. من فکر می کنم ما اشتباه کردیم طلبمان را بخشیدیم. یک قسط را دادند اما ، از قسط های دوم و سوم و چهارم خبری نیست.»
 

 

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال