بی اعتنایی بزرگ زلاتان به لئو مسی و رونالدو!

زلاتان، ستاره سوئدی میلان، ۱۱ بازیکن مورد علاقه خود را انتخاب کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، زلاتان هنوز و در سن ۳۹ سالگی عملکرد فوق العاده ای در ترکیب میلان داشته و درخشش او این تیم را بعد از یک دهه به مدعی اول فتح اسکودتو در این فصل بدل کرده است. هنوز مشخص نیست زلاتان بعد از خداحافظی آیا به عرصه مربیگری روی خواهد آورد یا خیر، اما او ابراز علاقه کرده چنین بازیکنانی را رهبری کند. جالب است نامی از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در تیم رویایی زلاتان وجود ندارد.

زلاتان گفت: "من یازده نفر را یا برای قدرت شان یا بر اساس علاقه خودم انتخاب می کنم. جانلوئیجی بوفون دروازه بان است، من با او در یوونتوس بازی کردم. آن تیم ویژه ای بود و من خاطرات بسیار خوبی دارم. در آن مقطع من بازیکنی جوانی بودم و همه با من به شکلی رفتار می کردند که من اکنون در میلان با بازیکنان جوان رفتار می کنم. آنها چیزهای زیادی برای آموختن به من داشتند.

ماکسول دفاع چپ خواهد بود و او یکی از دوستان من است. الساندرو نستا و فابیو کاناوارو در قلب خط دفاع قرار خواهند داشت. فابیو دیوانه بود و او با اسکوتر خود مرا به ناپل می برد. من جوان بوده و تجربه ای نداشتم. او و لیلیان تورام قدرت فراوانی داشتند و دوست دارم حالا نیز کنار آنها بازی کنم.

مایکون مدافع راست تیم من است. وقتی او راهی اینتر شد، آنقدر که در ادامه ثابت کرد خوب به نظر نمی رسید. سپس پاول ندود مرد شماره یک خط میانی است. او بیش از دیگران باعث پیشرفتم شد و وقتی او را دیدم فهمیدم تلاشم کافی نیست. ندود مانند یک ماشین همیشه در حال تمرین کردن بود. پاتریک ویرا و ژاوی را برای وسط زمین انتخاب می کنم، دو قهرمان.

آن تیم بارسلونا تیم قدرتمندی بود، شرایطم در شش ماه اول فوق العاده بود، اما بعد از آن به دلیل حضور سرمربی احساس خوبی نداشتم.  انتخاب بازیکنان حمله هجومی است؛ زین الدین زیدان، هافبک تهاجمی، رونالدو و دیه گو مارادونا در خط حمله. مارادونا بهترین بازیکن تاریخ و بهتر از من است. من می توانم مربی این تیم شوم، چه کسی می داند ، شاید بتوانم روزی واقعا مربی شدم."

تگ ها


لیونل مسی زلاتان ابراهیموویچ کریستیانو رونالدو زیدان بارسلونا رئال مادرید یوونتوس