بی‌ این‌ اسپورتس: لئو مسی در بارسا ماندنی شد

شبکه بی این اسپورتس ساعتی پیش در خبری ویژه ادعا کرد که لیونل مسی تصمیم گرفته قراردادش با بارسا را تمدید کند....

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی غایب بزرگ بازی امشب بارسا برابر ایبار است. او با اجازه کادر فنی استراحت خواهد کرد و به این ترتیب آخرین بازی فصل او برابر بارسا همان شکست خانگی ۱-۲ برابر سلتا بود. مسی فصل ۲۱-۲۰۲۰ را با ۳۸ گل در ۴۷ بازی به اتمام برد و با زدن ۳۰ گل در لالیگا ،آقای گلی اش برای هشتمین بار را نیز قطعی کرد.

مسی در شرایطی به تعطیلات رفت که هنوز وضعیت آینده او نامشخص است. فوق ستاره آرژانتینی تابستان سال قبل چیزی تا جدایی از بارسا فاصله نداشت اما در نهایت مجبور به ماندن شد. با انتخاب خوان لاپورتا به عنوان رئیس جدید بارسا اما ورق برگشته و گفته می شود او در نهایت قراردادش را تمدید خواهد کرد هرچند هنوز پیشنهاد رسمی مالی و ورزشی به وی ارائه نشده است.

ساعتی پیش بی این اسپورتس در خبری فوری ادعا کرد که لیونل مسی تصمیم قطعی اش برای ماندن در بارسا را گرفته و قراردادش را دو سال دیگر نیز تمدید خواهد کرد. در نهایت اگر این خبر از سوی بارسلونا نیز تایید شود، بدون شک بیش از همه هواداران بارسا را خوشحال خواهد کرد که حداقل برای مدتی دیگر از تماشای بازی های او با پیراهن آبی اناری لذت خواهند برد.

گفته می شد پی اس جی حت مالکیت دولت قطر سخت به دنبال لیونل مسی است اما اکنون بی این اسپورتس شبکه  تحت مالکیت قطری ها و مدیریت ناصر الخلیفی ماندنی شدن او در بارسا را حتمی عنوان کرده است.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال