بی توجهی رئال به چراغ سبز ناگهانی پوگبا

پل پوگبا روز گذشته در نشستی خبری صراحتا گفت که رویایش بازی برای رئال مادرید است....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید تابستان ۲۰۱۹ سخت در تلاش برای جذب پل پوگبا بود. او درخواست شخص زین الدین زیدان بود اما در نهایت منچستریونایتد اجازه جدایی را به او نداد.

 پوگبا که برای شرکت در یک مراسم تبلیغلتی در ژاپن حاضر بود، در یک مصاحبه از تمایلش برای جدایی از منچستر و تجربه یک چالش جدید حرف زد ولی در نهایت با مخالفت یونایتد چاره ای جز ماندن نداشت.

پوگبا روز گذشته نیز بازی برای رئال را یک رویا دانست اما طبق گزارش آاس، سران رئال دیگر هیچ تمایلی برای جذب او ندارند و پوگبا به طور کامل از برنامه های نقل و انتقالاتی این باشگاه خارج شده است.

رئال برای تابستان ۲۰۲۱ جذب ادواردو کاماوینگا پدیده این روزهای تیم ملی فرانسه و کیلیان امباپه را در برنامه دارد و برای ۲۰۲۲ نیز که قرارداد بنزما به اتمام می رسد، برای جذب ارلینگ هالند اقدام خواهد کرد.

رئال دو تابستان ۲۰۱۶ و ۲۰۱۹ برای جذب پوگبا به شکلی جدی اقدام کرد که ناموفق بود. قرارداد پوگبا ۲۰۲۱ به اتمام می رسد ولی یونایتد می تواند این قرارداد را تا ۲۰۲۲ به شکل خودکار تمدید کند. همچنین دستمزد او ۱۵ میلیون یورو خالص در سال است که برای رئال مادرید پرداخت چنین دستمزدی امکان پذیر نیست.

تگ ها


پل پوگبا منچستر یونایتد رئال مادرید