بی توجهی یحیی به اعتراض عالیشاه؛ فعلا در لیست انتظار بمان!

سرمربی پرسپولیس برنامه‌ای برای استفاده از هافبک پرسپولیس برای دیدار با الدحیل قطر ندارد....

به گزارش مدال، امید عالیشاه با جابجایی کادرفنی پرسپولیس با دستور یحیی گل محمدی در لیست بازیکنان این تیم باقی ماند تا بتواند باز هم  شانس خود را برای بازی با پیراهن این تیم در فصل نوزدهم لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا امتحان کند.

با این حال عالیشاه در سه بازی نیم فصل دوم سرخ ها در لیگ برتر شانس بازی کردن پیدا نکرد تا یحیی گل محمدی هم با توجه به ترافیک موجود در خط میانی تیمش نشان دهد اعتقادی به استفاده از این بازیکن ندارد.

نیمکت نشینی های متوالی هافبک پرسپولیس باعث شد تا او خیلی زود پس از تساوی دو - دو پرسپولیس مقابل استقلال اقدام به ترک ورزشگاه آزادی بگیرد و اینگونه اعتراض خود را نشان دهد. رفتاری که بوی اعتراض به نیمکت نشینی در پرسپولیس می داد اما افشین پیروانی به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد ترک زودهنگام رختکن توسط عالیشاه از قبل هماهنگ شده بود.

با این حال گل‌محمدی در آستانه بازی پرسپولیس با الدحیل قطر باز هم از عالیشاه استفاده نخواهد کرد تا این بازیکن همچنان در لیست انتظار سرخ ها برای ورود به زمین باشد.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۸:۴۵ فردا سه شنبه در هفته نخست رقابت های لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا به مصاف الدحیل قطر در دوحه می‌رود.

بیشتر بخوانید:

رسن: دیماریایی به استقلال گل زدم!

گلزن دربی به فهرست پرسپولیس برگشت
 

 

تگ ها


فوتبال ایران یحیی گل محمدی امید عالیشاه پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال