بی‌خبری تراکتوری‌ها از شکایت کریمی به AFC

مسئولان باشگاه تراکتورسازی از شکایت علی کریمی به AFC بی اطلاع هستند. روز گذشته برخی رسانه ها خبر از شکایت علی کریمی ب ......

مسئولان باشگاه تراکتورسازی از شکایت علی کریمی به AFC بی اطلاع هستند.

روز گذشته برخی رسانه ها خبر از شکایت علی کریمی به کنفدراسیون فوتبال آسیا بابت مطالباتش از تراکتورسازی دادند. این صحبت ها در حالی مطرح می شود که هنوز AFC نامه ای به مسئولان باشگاه تراکتورسازی در این خصوص ارسال نکرده است. کنفدراسیون فوتبال آسیا در صورت شکایت هر بازیکن ایرانی به این مجموعه نامه ای را به باشگاه ارسال می کند و خواهان پرداخت مطالبات می شود. این نامه از سوی AFC فقط برای شکایت مرتضی اسدی و فرشید طالبی به تراکتورسازی ارسال شده و درباره علی کریمی اطلاعی داده نشده است.
از این رو مسئولان تراکتورسازی بابت موضوع شکایت کریمی روز گذشته با مدیران فدراسیون فوتبال تماس برقرار کردند و جویای این موضوع شدند که به جواب روشنی نرسیدند. مسئولان فدراسیون نیز به تراکتوری ها اعلام کردند AFC نامه ای درباره شکایت کریمی به فدراسیون ارسال نکرده و احتمالا موضوع شکایت درست نیست.
از سوی دیگر فدراسیون فوتبال به دنبال راهی است تا جلوی شکایت بازیکنان به AFC بابت مطالبات را بگیرد، اما با این وجود تراکتوری ها پیگیر شکایت کریمی هستند تا اصل داستان را متوجه شوند.

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال