بی‌خبری سازمان لیگ از تعویق بازی استقلال

سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ از تعویق بازی استقلال و الکویت ابراز بی‌اطلاعی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، رسانه‌های کویتی و عربی زبان اعلام کرده‌اند که دیدار استقلال ایران و الکویت کویت در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به تعویق افتاده و به جای سه شنبه یکم بهمن، شنبه پنجم بهمن برگزار خواهد شد. (لینک خبر) روزنامه الانبا کویت هم اعلام کرده به خاطر شرایط ایران، این مسابقه احتمالاً به میزبانی قطر برگزار می‌شود.

این در حالی است که تعویق بازی استقلال برنامه‌های فشرده لیگ برتر ایران را هم تحت تأثیر قرار می‌دهد و پیش بینی‌های سازمان لیگ برای برگزاری بازی‌های معوقه و در نظر گرفتن اردوهای تیم ملی را بر هم خواهد زد.

سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص تعویق بازی استقلال و الکویت گفت: هنوز که چیزی به ما ابلاغ نشده است. اگر این موضوع به ما ابلاغ شود، آن‌را لحاظ خواهیم کرد.

مهدی درباره فشرده‌تر شدن برنامه‌های سازمان لیگ در صورت تعویق بازی استقلال در آسیا تاکید کرد: فعلاً هر اتفاقی که در ۱۰ سال گذشته نیفتاده بود، برای ما رخ می‌دهد. باید ابتدا شرایط را ببینیم و لحاظ کنیم.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پایان درباره احتمال ناتمام ماندن مسابقات لیگ به دلیل فشردگی مسابقات از یک سو و برنامه و اردوهای تیم ملی در سال ۱۳۹۹ گفت: هر امکانی وجود دارد.

بیشتر بخوانید:
ادعای رسانه عربی؛ استقلال - الکویت به تعویق افتاد

تگ ها


استقلال اخبار استقلال فوتبال ایران سهیل مهدی لیگ قهرمانان آسیا تعویق بازی استقلال الکویت استقلال استقلال-الکویت AFC Champions League فوتبال