بی خبری ها از احمد مددی وارد پنجمین روز شد!

بی خبری ها از احمد مددی مدیرعامل استقلال وارد پنجمین روز خود شد و او در این مدت، به تماس های تلفن همراهش پاسخی نداده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالیکه استقلال باید فردا تهران را به مقصد دبی ترک کند تا خود را برای دیدار مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال آماده کند، اما از مدیرعامل این تیم خبری نیست.


آخرین بار در روزی که استقلالی ها برای تمدید قرارداد دانشگر و همچنین جذب جعفر سلمانی با این افراد وارد مذاکره شده بود، احمد مددی وارد ساختمان باشگاه شد و بدون اینکه صحبتی با رسانه ها داشته باشد، دفتر محل کارش را ترک کرد.


از آن روز به بعد اعلام شد که مدیرعامل آبی ها دچار بیماری شده و در بیمارستان بستری است. مددی که دو تست کرونایش منفی شده بود، حال او رو به وخامت رفت و به همین دلیل او ترجیح داد خودش را در بیمارستان بستری کند.


از زمان غیبت مددی در ساختمان باشگاه استقلال، ۵ روز می گذرد و آبی پوشان باید فردا تهران را به مقصد دبی ترک کنند اما خبری از مدیرعامل این تیم نیست. گفته می شود مددی حتی تماس های تلفن همراهش را نیز پاسخ نمی دهد و این در حالی است که آبی ها غرق مشکلات زیادی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا هستند.


روز گذشته فرهاد مجیدی در گزارشی که برای هواداران استقلال منتشر کرده بود، از مدیران باشگاه و اسپانسر انتقاد کرد و مدعی شد خواسته های او از جمله جذب بازیکن خارجی و شیمبا اجابت نشده و از وضعیت موجود ناراضی است.


در زمان غیبت احمد مددی، این اصغر ملکیان رئیس هیئت مدیره آبی ها بود که کارهای باشگاه را انجام می داد و حالا باید دید در ادامه چه سرنوشتی در انتظار مددی و صندلی ریاست استقلال خواهد بود.

تگ ها


احمد مددی استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال