Banner

تابش: آقایان حداقل تاریخ شروع مسابقات را اعلام کنند

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: آقایان حداقل تاریخ شروع مسابقات را اعلام کنند تا برنامه ریزی بهتری انجام شود....

به گزارش مدال، مسعود تابش درباره تعویق شروع نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر به رادیو ورزش گفت: تیم ها معمولاً برنامه تمرینات پیشرفته خود را ۶ تا ۸ هفته قبل از آغاز این مسابقات شروع می کنند. ما نیز براساس تاریخ تقریبی ۱۲ مرداد که اعلام شده بود، اردوهای خود را تنظیم و بازی های تدارکاتی برگزار کردیم.
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان ضمن تأیید مشکلات برخی ورزشگاه ها برای میزبانی در لیگ برتر افزود: چند سالی در این فوتبال بوده ام و خیلی خوب از مشکلات آگاهی دارم. اگر برای حل این مشکلات قرار است لیگ با ۱۰ الی ۱۲ روز تعویق برگزار شود، بحثی نیست اما تأخیر یک تا دو ماهه برای تمام تیم ها مشکل ساز خواهد شد. آقایان حداقل تاریخ شروع مسابقات را اعلام کنند تا برنامه ریزی بهتری انجام شود.
وی تصریح کرد: الان بیش از یک ماه است که گفته می شود ورزشگاه ها نقص دارند. اگر واقعاً همتی برای حل این مسائل بود آنها را برطرف می کردیم. تعویق طولانی مدت بازی ها همه چیز را بر هم می زند.
تابش روز گذشته در مصاحبه ای گفته بود «اگر دو باشگاه‌ به دلیل نداشتن شرایط مناسب به لیگ دسته اول سقوط کنند بهتر از این است که لیگ بخواهد با تأخیر سه ماهه برگزار شود.» مدیرعامل سپاهان امروز این صحبت هایش را به شکل عجیبی تکذیب کرد و گفت: چنین صحبتی نکردم! می دانم صعود یک تیم به لیگ برتر چقدر هزینه دارد. من با این دیدگاه که تیم هایی که ورزشگاه آنها مشکل دارد در استان های همجوار بازی کنند، مشکلی ندارم.
تابش در خصوص وضعیت سپاهان که در اردوی ترکیه به سر می‌برد، خاطرنشان کرد: قبل از ترکیه در کردان کرج بودیم و تمرینات خود را به طور منظم برگزار کردیم. قرار است در اردوی ترکیه سه بازی تدارکاتی برگزار کنیم.
مدیرعامل باشگاه سپاهان با اعلام رفع مشکلات ورزشگاه نقش جهان وضعیت این ورزشگاه بهتر شده مواردی که قبلاً به عنوان نقص اعلام شده بود را حل کردیم و تمام مشکلات در حال رفع است.

بیشتر بخوانید:

تابش: وقتی استقلال و پرسپولیس به توصیه وزارت گوش ندادند، ما بدهیم؟

 

 

تگ ها


مدیرعامل سپاهان مسعود تابش لیگ برتر خلیج فارس فوتبال