تابش: اردوی خوبی در ترکیه داشتیم/ بازیکنان مدنظر کادر فنی حفظ شدند

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد اردوی ترکیه، تجهیز ورزشگاه نقش جهان و وضعیت باشگاه در بازار نقل و انتقالات صحبت کرد...

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: خروجی های ما آنهایی بودند که بازی نمی کردند. البته نه اینکه بازیکنان ضعیف بودند. آنها برای ما قابل احترام هستند. به هر حال ولی در شرایط تیمی ما کمتر مورد استفاده قرار می گرفتند.
به گزارش مدال، مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان ضمن ابراز رضایت از اردوی تیمش در اردوی ترکیه بیان کرد: من دو سه روز آخر فرصت پیدا کردم تا به اردو اضافه شوم. خیلی خوب بود. شاید بهترین اردویی که تا به حال تیم ما رفته بود. هر سال می رفتیم ولی این اردو از سایر اردوها بهتر بود. بسیار بسیار اردوی خوبی بود. آب و هوا خیلی خوب بود. محل اقامت خوب بود و تیم هایی که برای بازی های تدارکاتی انتخاب شده بودند هم دو تای آنها در سوپرلیگ ترکیه بودند. البته امسال بورسااسپور به برخی دلایل به دسته پایین تر سقوط کرده و از پنجره نقل و انتقالات محروم بودند و خیلی ها تعجب کرده بودند که باشگاه به این بزرگی سقوط کرده است. با این حال در مجموع شرایط بسیار خوبی داشتیم.
او با اشاره به افرادی که از او انتقاد کرده اند، افزود: من دیدم بعضی ها عناد دارند و گفته بودند با تیم های درجه سوم و چهارم بازی کردیم. در صورتی که دو تیم از سه تیم در سوپرلیگ ترکیه بوده اند و در بازی سوم هم با سفارش کادر فنی مسابقه را سبک تر برگزار کردیم تا جوانان تیم فرصت بازی داشته باشند.
تابش در واکنش به عدم مشخص بودن تاریخ شروع لیگ و اینکه برنامه طلایی پوشان پس از بازگشت به ایران چیست، عنوان کرد: ما نمی دانیم چه کاری انجام دهیم. الان تقریبا 40 روز است طبق برنامه و تحت فشار کار کردیم. باز اگر تاریخی اعلام می شد، می توانستیم برنامه ریزی کنیم. البته می دانیم فدراسیون و سازمان لیگ هم مشکلاتی دارند که شروع لیگ برای آنها مشکل است، اما اگر تاریخی اعلام می شد ما هم می توانستیم برنامه ریزی داشته باشیم. با این وصف مجبوریم بازی دوستانه داشته باشیم. جمعه با گل گهر بازی می کنیم تا شرایط تیم حفظ شود. باید هفته ای یک بازی داشته باشیم تا شرایط تیم حفظ شود.
از تابش در مورد ورزشگاه نقش جهان پرسیدیم و اینکه این ورزشگاه چه زمانی آماده شروع لیگ می شود. او توضیح داد: پیمانکاری برای گیت ها، بلیت فروشی اینترنتی  و نصب دوربین ها آمده و طبق قولی که داده ظرف دو هفته آینده نقش جهان آماده می شود. ضمن اینکه سه جاده دسترسی پیش بینی کردیم که دو تای آنها از بزرگراه فرزانگان است و یکی دولت آباد و یک راه اضطراری هم در نظر گرفته ایم.
مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سوال که در رابطه با حکم صادر شده کمیته انضباطی در مورد خسارت به ماشین های خبرنگاران موضع باشگاه چیست، گفت: من نمی دانم چطور محرز شده که صدمه به تمام ماشین ها کار سپاهانی ها بوده است. اعتراض می کنیم شاید مشخص شود آسیب دیدن برخی ماشین ها، کار هواداران سپاهان نبوده است. با این حال خسارت های وارد شده را جبران می کنیم و قرار است جلسه ای در این رابطه با خبرنگاران داشته باشیم.
سپاهان در فصل نقل و انتقالات 10 بازیکن خروجی داشته  7 بازیکن ورودی. از شرایط نقل و انتقالات تیم رضایت دارید؟ تابش بیان کرد: خروجی های ما آنهایی بودند که بازی نمی کردند. البته نه اینکه بازیکنان ضعیف بودند. آنها برای ما قابل احترام هستند. به هر حال ولی در شرایط تیمی ما کمتر مورد استفاده قرار می گرفتند. بازیکنانی که مدنظر کادر فنی تیم بودند، حفظ شدند و از شرایط تیم خیلی راضی هستیم.چون الان هم بازیکنان جوان خوبی داریم و هم بازیکنان دیگری که خریداری شده اند، خوب کار کرده اند که به نظرم می توانند فصل خوبی برای ما رقم بزنند.
تابش در پاسخ به این سوال که آیا شایان مصلح در لیست باشگاه سپاهان و امیرقلعه نویی قرار دارد یا خیر اینگونه پاسخ داد: ما در این زمینه از بازیکنی نام نمی بریم. هر وقت قرارداد امضا شد در اختیار رسانه ها قرار می دهیم. خوشبختانه بسیاری از بازیکنان فعلی ما چند پسته هستند. مثلا ولسیانی هم هافبک دفاعی بازی می کند و هم دفاع میانی. منصوری هم دفاع راست و هم دفاع چپ. علی قربانی وقتی استنلی نبود هم خیلی خوب گل زد و هم خوب پاس گل داد. سعی می کنیم بازیکنانی که می گیریم این شرایط را داشته باشند. تا دست کادر فنی باز باشد و بهتر هم بشود.‌ تیم ما تیم آینده است. ما دیگر قرارداد یک ساله نداریم. قرارداد اکثر بازیکنان ما دو ساله است و فقط یکی دو بازیکن قرارداد یک ساله دارند.
از تابش در مورد تبلیغات محیطی پرسیدیم و اینکه چقدر سازمان لیگ به آنها برای لیگ هجدهم پرداختی داشته است. او گفت: چیزی دست ما را نگرفته است. ما نائب قهرمان لیگ بوده ایم ولی چیزی حدود 400/500 میلیون تومان به ما پرداخت شده است. ضمن اینکه ما کلی باید به خاطر اتفاقات رخ داده خسارت بدهیم و هنوز نمی دانیم که کار هواداران ما بوده است یا خیر.
حرف های پایانی تابش در رابطه با کارهای فرهنگی باشگاه سپاهان برای بهبود فرهنگ هواداری در اصفهان بود. او در این رابطه توضیح داد: چند تفاهم نامه در این زمینه به سرانجام رسانده ایم. ما در تمام دانشگاه های استان در حال تاسیس کانون هواداران هستیم. همچنین با گروه های مختلف روانشناسی همکاری داریم و کارهای ویژه ای در حال انجام است. امیدوارم نتیجه این کارها طوری شود که دیگر شاهد اتفاقات سال گذشته نباشیم و هواداران برای لذت بردن از بازی ها به ورزشگاه بیایند.

بیشتر بخوانید:

علی دایی: چند پیشنهاد لیگ برتری داشتم/ زندگی من با فوتبال نمی‌چرخد

تگ ها


سپاهان مسعود تابش لیگ برتر فوتبال ایران اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات سپاهان ورزشگاه نقش جهان آغاز لیگ نوزدهم سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال