Banner

تابش:با آذری رفیقم ولی تیم‌شان را در هفته سوم شکست می‌دهیم

مدیرعامل سپاهان در مورد شرایط این تیم در فصل جدید و تعطیلات لیگ برتر صحبت کرد....

به گزارش مدال،مسعود تابش در خصوص شرایط سپاهان در مدت تعطیلات لیگ برتر اظهار داشت: تعطیلات زیاد هیچ موقع برای یک لیگ خوب نیست و بازی‌ها و تیم‌ها را از ریتم خودشان خارج می‌کند، خصوصاً تیم‌هایی مثل ما که برنامه ریزی خوبی در تمرینات پیش فصل داشتند و کارشان را زود شروع کردند و الان در فرم مناسبی هستند ولی این تعطیلات به خاطر بازی‌های فیفا دی انجام شد و چاره‌ای نیست و باید با آن کنار بیاییم.

وی در مورد دیدارهای تدارکاتی سپاهان گفت: به دلیل اینکه حدود 2 هفته بازی‌ها تعطیل است برای آماده نگه داشتن بازیکنان در فرم مطلوب خود و در شرایط بازی، یک دیدار تدارکاتی با تیم خوب شهر خودرو تدارک دیدیم و محک خوبی هم برای ما در این فرصت خواهد بود و بازی مفیدی است. بعد از این بعید می‌دانم تا شروع دوباره بازی‌ها بازی دیگری تدارک ببینیم.

مدیرعامل سپاهان در مورد برگزاری دیدار امروز در فولادشهر هم عنوان کرد: یک سری کارهای اصلاحی و هوادهی لازم بود روی چمن ورزشگاه نقش جهان انجام شود و برای همین بهتر بود فعلاً در آن بازی برگزار نشود و از وقفه به وجود آمده استفاده کنیم تا چمن نقش جهان به شرایط ایده‌ال برسد.

تابش در مورد اینکه گفته می‌شد چمن نقش جهان نیاز به تعویض دارد هم گفت: اصلاً چنین موضوعی صحت ندارد و چمن به کار رفته در ورزشگاه نقش جهان چمن خوبی است و یک سری مشکلات به خاطر گرمای هوا در مردادماه ایجاد شده بود که تقریباً برطرف شده است و اندک مشکلات باقی مانده هم تا هفته چهارم درست می‌شود و مشکلی از این بابت نداریم.

وی در رابطه با تکمیل الزامات فدراسیون در ورزشگاه نقش جهان هم خاطرنشان کرد: ورزشگاه مشکلی ندارد و همه موارد لازم در آن وجود دارد و فقط شماره گذاری صندلی‌های طبقه دوم باعث شده بود در دیدار با ماشین‌سازی نتوانیم از آن استفاده کنیم ولی این مشکل هم برطرف شده و در بازی با نفت مسجد سلیمان در هفته چهارم طبقه دوم هم به روی هواداران باز است.

مدیرعامل سپاهان در مورد انتصاب سعید آذری به مدیریت فولاد گفت: تبریک می‌گویم و امیدوارم موفق باشد. آقای آذری رفیق خوب ماست و در این مدت که در ذوب آهن بود تعامل خوبی با هم داشتیم. ایشان از مدیران خوب ورزش کشور هستند و فولاد هم از باشگاه‌های خوب و حرفه‌ای کشور است. ما با آقای جواد محمدی هم تعامل خوبی خواهیم داشت و نشستی هم چند روز قبل در همین راستا برگزار کردیم.

تابش در مورد تقابل با فولاد در هفته سوم که اولین بازی فولاد با مدیریت آذری است هم عنوان کرد: همانطور که گفتم آقای آذری رفیق ماست ولی به هر جهت در زمین رقابت ما مقابل آنها پیروز می‌شویم و البته این پیروزی لطمه‌ای به رفاقت ما نخواهد زد.

وی در مورد عملکرد خوب خرید‌های سپاهان هم گفت: در فصل نقل و انتقالات خیلی‌ها به ما می‌گفتند چرا ستاره نمی‌خرید و این حرف از جانب کسانی زده می‌شد که فوتبال را به صورت حرفه‌ای دنبال نمی‌کردند ولی افراد فوتبالی و خبره همه می‌گفتند خریدهای خوبی داشتیم و دو دیدار گذشته هم این را به خوبی نشان داد. دیدید که منصوری، ولسیانی، محبی، نورافکن و... چه عملکرد خوبی داشتند و به این جمع چند بازیکن دیگر از جمله محمدرضا حسینی هم در ادامه اضافه خواهد شد. ما در حال حاضر دو تیم کامل برای حضور در 3 جام در اختیار داریم. ما می‌توانستیم به دنبال خریدهای گران قیمت و اسم و رسم دار برویم و فقط هدفمان این باشد که خریدهایمان در چشم باشد ولی بر اساس نیازمان خرید کردیم و عملکرد خوبی هم داشتیم.

بیشتربخوانید:

تابش: ما حرف بدی نزدیم که کمیته انضباطی برخورد شدید کند!

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران تابش آذری سپاهان فولاد خوزستان فولاد خوزستان-سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال