تابش: تمایلی به تغییر زمان بازی با پرسپولیس نداریم

مدیرعامل سپاهان گفت: تمایلی به تغییر زمان بازی با پرسپولیس نداریم و دوست داریم بازی‌های سپاهان در موقع خودش انجام شود....

مدیرعامل سپاهان گفت: تمایلی به تغییر زمان بازی با پرسپولیس نداریم و دوست داریم بازی‌های سپاهان در موقع خودش انجام شود.

مسعود تابش در خصوص فشردگی مسابقات لیگ برتر گفت: این فشردگی‌ها مربوط می‌شود به تعطیلی‌های متعددی که حادث شد و آخر فصل هم فشار زیادی به تیم وارد می‌شود البته چاره‌ای هم نیست و کاری هم نمی‌شود کرد.

به گزارش مدال، تابش در خصوص اینکه آیا سازمان لیگ برای این برنامه‌ریزی با باشگاه سپاهان هماهنگی انجام داده است، گفت: با ما صحبتی نشده است، شاید با باشگاه‌های دیگر صحبت کرده‌اند اما هماهنگی با ما صورت نگرفته است. من معاونت‌ها و دپارتمان‌های مختلفی در باشگاه دارم، ما باشگاه بزرگی هستیم و ۷۰ تیم داریم، فوتبال ما دو بخش دارد یکی آکادمی و یکی بخش فوتبال بزرگسالان است، اگر با شخص دیگری هماهنگ شده مثلا اگر با دپارتمان فوتبال بزرگسالان صحبت شده من اطلاعی ندارم اما با من به عنوان مسئول باشگاه هماهنگی صورت نگرفته است.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص اینکه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای انجام بازی نیمه نهایی جام حذفی در تاریخ ۹ یا ۱۰ خرداد درخواستی را به سازمان لیگ ارائه داده است، گفت: ما دوست داریم بازی‌هایمان در موقع خودش انجام شود، در آن زمان تیم ما یک شرایط دیگری پیدا می‌کند، ما موافق تعویق بازی نیمه نهایی جام حذفی نبودیم و نیستیم و تمایلی به تغییر بازی پرسپولیس نداریم.

وی در خصوص اینکه آیا با سازمان لیگ برای فشردگی مسابقات مکاتبه یا صحبتی انجام داده است، گفت: خیر، نامه‌ای نزده‌ایم و صحبتی هم نکرده‌ایم. انشالله هفته آینده در تهران هستیم و در این مورد صحبت می‌کنیم.