تابش: توهین هواداران پرسپولیس تنها نقطه ضعف بازی امروز بود

مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان توهین هواداران پرسپولیس در دیدار با تیمش را تنها نقطه ضعف این بازی جذاب می‌داند...

مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان توهین هواداران پرسپولیس در دیدار با تیمش را تنها نقطه ضعف این بازی جذاب می‌داند

به گزارش مدال, مسعود تابش بعد از دیدار پرسپولیس و سپاهان در هفته پنجم لیگ برتر اظهار داشت: فکر می‌کنم دو تیم خیلی خوب هستند. امروز یک جنگ تمام عیار و جوانمردانه در زمین بود که ما برنده آن شدیم.

وی درباره داوری دیدار سپاهان - پرسپولیس گفت: داوری مشکل خاصی نداشت و قضاوت منصفانه بود.

تابش درباره جو سکو‌های ورزشگاه آزادی و توهین‌هایی که به سپاهانی‌ها در این بازی شد, اشاره کرد: این نکته تنها نقطه ضعف بازی بود. با توجه به اینکه ما فشار می‌آوریم که خانم‌ها بتوانند به ورزشگاه بیایند، حداقل باید شرایط را برای حضور آنها فراهم کنیم. من دیدم در بازی امروز بچه‌های نونهال هم در ورزشگاه بودند و واقعاً با این وضعیت که اینقدر فحاشی می‌شود، شرایط برای حضور آنها بانوان نیست. واقعاً‌ به این شکل و سنفونیک فحاشی کردن در شأن کشور و فوتبال ما نیست.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره محرومیت سعید آقایی پیش از دیدار با پرسپولیس عنوان کرد: به هیج وجه حرکت سعید آقایی را تأیید نمی‌کنیم! بعد از محرومیت این بازیکن بیانیه‌ای از طرف باشگاه سپاهان منتشر شده بوده که آن بیانیه از طرف باشگاه ما نبوده است.

وی درباره احضارش به کمیته اخلاق خاطرنشان کرد: ما عادت داریم که هر 15 روز یک بار به کمیته اخلاق برویم و الان نیز اگر لازم باشد در کمیته اخلاق حاضر می‌شویم و توضیح می‌دهیم. به‌هرحال در فوتبال اتفاقات بدتری هم رخ می‌دهد و این محرومیت‌ها را در پی ندارد و امیدواریم عدالت برقرار باشد. باز هم تأکید می‌کنم که رفتار و پستی را که آقایی در فضای مجازی منتشر کرده بود، تأیید نمی‌کنیم. باید شرایط بهتری را فراهم کنیم, چون بچه‌ها در زمین مشکلی با هم ندارند و بازی خودشان را انجام می‌دهند.

تابش راجع به اینکه آیا هواداران‌شان در ورزشگاه مشکلی نداشته‌اند, گفت: هواداران‌مان امروز در ورزشگاه مشکل خاصی نداشتند و باید از مأموران یگان ویژه تشکر کنیم که زحمت زیادی کشیدند. باید از مدیریت باشگاه پرسپولیس هم تشکر کنیم که مشخص بود با لیدر‌های‌شان صحبت شده بود. خدا را شکر مشکل خاصی به جز فحاشی‌ها در این بازی وجود داشت.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره پرداخت خسارت‌ به خبرنگارانی که در بازی قبلی دو تیم در اصفهان متحمل خسارت شده بودند, عنوان کرد: هنوز شش ماه از این موضوع نگذشته است، اما مشکلی نیست و گفتیم اگر رأی صادر شود این افراد به اصفهان بیایند تا ما خسارت‌شان را پرداخت کنیم.

اخبار مرتبط:

پرسپولیس 0 - 2 سپاهان/ برد شش امتیازی شاگردان قلعه‌نویی

تگ ها


مدیرعامل سپاهان مسعود تابش توهین هواداران پرسپولیس فوتبال داخلی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال