Banner

تابش: فکر نمی‌کنم ورزشگاه نقش جهان مشکل خاصی داشته باشد

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد برگزاری دیدار این تیم برابر ماشین‌سازی و آماده‌سازی ورزشگاه نقش جهان برای میزبانی از لیگ برتر نوزدهم صحبت کرد...

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی باشگاه سپاهان مسعود تابش در مورد آمادگی ورزشگاه نقش جهان برای میزبانی در هفته دوم لیگ برتر گفت: با توجه به الزاماتی که از سوی فدراسیون در ارتباط با آماده شدن ورزشگاه‌ها جهت برگزاری مسابقات ابلاغ شده بود و به همین منظور دو هفته و شاید هم بیشتر مسابقات به تعویق افتاد، ما در ورزشگاه نقش جهان با توجه به اینکه ورزشگاه خیلی خوبی است و‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ امکانات خیلی خوبی هم دارد، نسبت به اعمال الزامات اقدامات ویژه‌ای را انجام دادیم.
تابش در ادامه گفت: دوربین‌های داخل کاسه که قبلا نصب شده بودند. جاده‌های دسترسی اضافه و اسفالت شده‌اند. بسیاری از محوطه‌ها آسفالت شدند. جداسازی‌ها انجام شده است. با توجه به پیشنهادهایی که فدراسیون نسبت به بحث میکسدزون داشت، میکسدزون ورزشگاه توسعه پیدا کرد و شرایطش کاملامتفاوت شده، در بحث فروش اینترنتی بلیت هم نسبت به شماره‌گذاری صندلی‌ها اقدام شده، نسبت به نصب گیت‌های الکترونیکی اقدام شده، و در مجموع اقدامات لازم در مورد بحث‌های متعددی که عنوان شده بود انجام شده است.
وی افزود:  فقط ما ذهنیت‌مان این بود که بازی در روز جمعه برگزار می‌شود که حالا اعلام شده روز پنجشنبه برگزار می‌شود. به این ترتیب ما مقدار بیشتری تحت فشار قرار می‌گیریم ولی اشکال ندارد. ما فردا مسابقه‌مان را برگزار می‌کنیم و فکر نمی‌کنم مشکل خاصی در ورزشگاه نقش جهان جهت حضور تماشاگران داشته باشیم. مضافا اینکه در هفته اول شاهد این بودیم در هیچ ورزشگاهی، مسابقات به صورت دلخواه در ارتباط با ورود و خروج تماشاگران انجام نشد و اگر گیتی هم در بسیاری از ورزشگاه‌ها قرار داده شده بود، استفاده نشد.از ورزشگاه آزادی تا دیگر ورزشگاه‌ها. به هرحال ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که با شرایط خوبی مسابقه را برگزار کنیم.

بیشتر بخوانید:

بهمنی: مربیان غایب در نشست خبری جریمه می‌شوند

تگ ها


سپاهان مسعود تابش ورزشگاه نقش جهان ماشین سازی امیر قلعه نویی رسول خطیبی لیگ برتر فوتبال ایران سپاهان ماشین سازی سپاهان-ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال